Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2011-2012 н.р.

Святкуємо Масляну
28.02.2012, 12:09
У суботу, 25 лютого 2012 року, відбулося обрядове святкування Масляної в спеціалізованій школі мистецтв і прикладних ремесел "Академія дитячої творчості" (директор Матвєєва Г.Д.). На святі були присутні заступник міського голови Сапожнікова М.О., начальник управління освіти Миколаївської міської ради Деркач Г.І.
Учні, батьки, мешканці мікрорайону школи та гості мали змогу скоштувати смачні млинці, домашню здобу і багато інших страв. Також показували силу козацьку - позмагалися у перетягуванні канату, взяли участь в іграх та весело розважались, гарно проводили час. Приємне враження та позитивні емоції отримали глядачі від виступів талановитих юних співаків творчого колективу "Академія дитячої творчості". Завершилося свято вогняним шоу - спаленням символічної зими.
Основною метою проведення заходу було відродження і збереження національної культури, традицій, звичаїв, обрядів, а також залучення батьків до навчально-виховного процесу, виховання почуття шанобливого ставлення до батьків та родини. Набуття учнями соціального досвіду, успадкування духовних надбань  українського народу, досягнення високої культури міжособистісних стосунків, формування в учнів рис громадянина української держави, трудової і моральної життєвої мотивації, активної  громадянської та життєвої позиції учнівської молоді. Директор школи Матвєєва Ганна Дмитрівна запевнила всіх присутніх, що свято буде проводитись щорічно і стане традиційним як і "Свято Родини".

Святкуй, родино!
Щоб жито родило,
І жито, і овес,
Бо зібрався рід увесь.
Так і сталося 24 лютого 2012 року в шкільній родині ЗОШ № 57 на Намиві. На подвір’я зібралися учні, батьки, вчителі, мешканці мікрорайону. Всі «справляли колодку», пригощалися смачною кашею, млинцями з сиром і сметаною. Школярі виборювали першість у конкурсах, співали обрядові пісні, водили хороводи.Додав: kolinko |
Переглядів: 788
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018