Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 6
Користувачів: 1
kolinko


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2011-2012 н.р.

Засідання «Євроклубу» в Миколаївській СЗОШ №22
08.02.2012, 14:27
07 лютого 2012 року в Миколаївській СЗОШ № 22 відбулося відкрите засідання шкільного  Євроклубу, на яке було запрошено голову ради національних товариств Миколаївської області Каймаразов М.Д., голову обласного національного товариства болгар Жело Д.В., голову обласного національного товариства німців Майснер І.В., голову обласного національного товариства поляків Селянська Є.Х., представників Євроклубу національного університету імені Сухомлинського та Південно-Слов’янського університету, туристичних агентств. На засіданні підведено підсумки проведення в І семестрі декади Німеччини у школі, нагороджено грамотами ради національних товариств кращих євроклубівців, затверджено плани сумісної роботи шкільного Євроклубу з Радою національних товариств. Так, в ІІ семестрі 2011-2012 н.р. у школі проводитиметься тримісячник Болгарії. Затверджений план та заходи передбачають знайомство учнів з історією, культурою, традиціями Болгарії. Складено сумісні заходи з болгарським товариством.
Відбулася прес-конфереція Жело Д.В., який відповів на питання членів Євроклубу щодо Болгарії.
На засіданні проаналізовано стан співпраці зі школами Польщі, надано присутнім звіт за 2011 рік за результатами обміну делегаціями (візит до Польщі в листопаді 2011 року), визначено заходи з прийняття Польської делегації в травні 2012 року
Також проаналізовано роботу учнівського самоврядування за наслідками участі делегації школи у Міжнародному семінарі лідерів учнівського самоврядування.
 До розгляду членів засідання було запропоновано план проведення Міжнародного Дня рідної мови 21.02.2012.
Одним з питань, яке розглядалося, була інформація Каймаразова М.Д. про участь  школи у створенні книги про національні меншини області.


Додав: kolinko |
Переглядів: 894
Всього коментарів: 1
1  
Wow! Great thkining! JK

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018