Пошук


Меню сайту

Форма входу
Реєстрація
  




Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів











Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

ХVІ Міжнародний фестиваль дитячої творчості «ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА»
03.07.2013, 12:20

З 24 по 30 червня 2013 року в курортній зоні селища Рибаківка Миколаївської області відбувся ХVІ Міжнародний фестиваль дитячої творчості  «Золотий лелека», засновником і організатором якого є Академія дитячої творчості таМиколаївський муніципальний коледж.

Мета фестивалю: «Розкриємо свої таланти світу», тема - «Ми спілкуємось!  Ми разом!  Ми живемо!»

Фестиваль проходив у рамках Року дитячої творчості на виконання розпорядження голови Миколаївської облдержадміністрації від 12.02.2013 №38-р «Про проведення у 2013 році в Миколаївській області Року дитячої творчості».

Захід покликаний створити умови вільного спілкування між дітьми різних країн світу, а також сприяти відродженню культури і мистецтв України, пошуку та підтримці її талановитих дітей,  надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності, залучення дітей до світу мистецтва, до вивчення  культури і традицій.

Цього року наш золотокрилий птах зібрав дітей та молодь зі всіх областей України, Молдови, Росії, Білорусі, Татарстану, В’єтнаму.

      Конкурсна програма проводилася за такими напрямами: хореографія, музичне та театральне мистецтво, живопис і графіка, декоративно – прикладне мистецтво. Переможці отримали гран-прі (статуетку "Золотого лелеки"), дипломи та призи.

Володарями «Гран-прі» стали:

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»:

Георгій Діана (м. Миколаїв)     

Рашевська Катерина (Полтавська обл.)

Братченко Анжела (ДОЦ «Орлятко», Миколаївська обл.)

Номінація «Малюнок та живопис»

Вихованець Ярослав (м.Одеса)

Номінація «Театральне мистецтво»

Дитяча театральна студія "Новий день" (м.Дніпропетровськ)

Рудинський Олександр (м.Миколаїв)

Номінація «Хореографія»

Ю. Жильцов, Бабік Валерія (м.Миколаїв)

Народний ансамбль танцю "Золотий колос" (м.Очаків)

Студія естрадного танцю "Калейдоскоп" (м.Вінниця)

Школа естрадної хореографії "Реверанс" (м.Київ)

"Зразковий художній колектив" ансамбль танцю "Радість" (м.Одеса)

Номінація «Вокал»

Косяченко Катерина (м.Миколаїв)

Мілушкін Володимир (Одеська обл., м. Южне)

Грижук Аліна (Волинська обл., м. Ковель)

Яма Катерина (Чернігівська обл., м. Носівка)

Гаєва Дарина  (Одеська обл., м. Южне)

Ком'якова Ганна (Одеська обл., м. Іллічівськ)

АрутюнянЕрік (Одеська обл., м. Іллічівськ)

Номінація «Музичне мистецтво»

Народний художній колектив оркестр народних інструменті "Барвистий передзвін" (м.Миколаїв)

Номінація «Вокальні ансамблі»

Вокальний ансамбль "Фантазія" (Чернігівська обл., м. Носівка)

Для учасників фестивалю пройшли відбіркові тури за номінаціями, цікаві розважальні заходи (Свято Нептуна, розважальні диско-програми), конкурс фігур на піску, гала-концерт, святковий салют, виставка робіт учасників фестивалю, незабутніх вражень подарує урочистий бал-маскарад, танцмейстером на якому був сам Григорій Чапкіс.

Цікавими та незабутніми стали також майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва від заслуженого майстра України Лідії Іваницької, з театрального мистецтва й сценічної мови та багато інших сюрпризів. Традиційно в рамках фестивалю відбувся конкурс хореографічних колективів на Кубок Григорія Чапкіса, конкурс вокалістів на спеціальний приз Володимира Бебешка. 

До складу журі ввійшли відомі діячі мистецтв, заслужені майстри, заслужені і народні  артисти України: народний артист України, кавалер ордена Святого Станіслава, лауреат Міжнародних конкурсів, суддя телевізійних проектів «Танці з зірками 1,2,3», «Танцюю для тебе», «Крок до зірок» Григорій Чапкіс, музичний продюсер і шоумен Володимир Бебешко, учасниця «Нової хвилі-2009» та  пісенного шоу «Голос країни» Міла Нітіч, заслужений артист України Андрій Князь, заслужений діяч мистецтв Лідія Іваницька, провідні науковці України.

У рамках фестивалю пройшли спільні заходи з Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (Друга Міжнародна Школа та Сьома Всеукраїнська Школа методичного досвіду «Розвиток творчого потенціалу учнів загальноосвітніх навчальних закладів у системі поліхудожнього виховання») Учасниками цих заходів стали:

Представники з України:

- Старєва Анна Михайлівна, кандидат педагогічних наук, доцент, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

- Масол Людмила Михайлівна, кандидат педагогічних наук, провідний науковий співробітник лабораторії естетичного виховання Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, головний редактор журналу «Мистецтво та освіта».

- Гайдамака Олена Василівна, начальник відділу науково-методичного забезпечення змісту дошкільної та початкової освіти Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки України;

Локарєва Галина Василівна, доктор педагогічних наук, професор, завідуюча кафедрою театральної творчості Запорізького національного університету;

Аристова Людмила Сергіївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мовно-літературної та художньо-естетичної освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

Кібалова Т. В., методист лабораторії методики художньо-естетичної освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної  педагогічної освіти.

Представники з Росії:

Алєксєєва Лариса Леонидівна, доктор педагогічних наук,  доцент, вчений секретар Федеральної державної  наукової  установи «Інститут художньої освіти» Россійської академии освіти, м. Москва;

Мухаметзянова Рауза Саліховна, директор Автономної некомерційної  організації «Центр развитку та освіти» (Росія, Республіка Татарстан);

 Новікова Галина Павлівна, доктор педагогічних наук, доктор психологічних наук, професор, ректор Інституту розвитку освітніх систем, головний науковий спеціаліст Федеральної державної  наукової  установи  «Інститут інноваційної діяльності в освіті» РАО,  м. Москва, академик МАНПО (м. Москва).

Представники з Білорусі:

Гуляєва Олена Григорівна, кандидат педагогічних наук, начальник відділу установ освіти і роботи з творчою молоддю Міністерства культури Республіки Білорусь.

Під патронатом фестивалю проведено Міжнародну пересувну виставку дитячого малюнку, організатори - Інститут художньої освіти Федеральної державної  наукової  установи РАО (м. Москва) та Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Медіапідтримку фестивалю здійснювали всеукраїнські телевізійні канали «FM – TV» (м. Київ, анонси (червень), пост-сюжет (липень)), «ПЛЮС-ПЛЮС» (м. Київ, трансляція відео щоденника фестивалю (липень-серпень), «MUSICBOX» (м. Київ, трансляція пост-сюжету та відео щоденника фестивалю (липень-серпень).

Гостями фестивалю буди: учасниця «Нової хвилі-2009» та  музичного проекту «Голос країни-1» Міла Нітіч, суперфіналіст музичного проекту «Голос країни-3» Тарас Мельник, переможниця музичного проекту «Голос країни – діти» Анна Ткач.

Генеральний директор фестивалю
к.п.н., засл. працівник освіти України
Ганна Матвєєва
















































Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1158
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       






Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2016