Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Підсумок проведення екологічного місячника в ЗОШ №17
21.05.2013, 13:59

20 травня в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №17 пройшло надзвичайно цікаве свято, яке стало підсумком проведення екологічного місячника та кропіткої творчої роботи всього навчального закладу.

Свято стало першим підсумком проведення екологічної проектної роботи, яка тривала 1,5 року і охопила 95% учнів всіх вікових категорій, їх батьків та звичайно вчителів. Завдяки роботі над екологічним проектом на території школи з’явився екологічно чистий куточок природи, куточок відпочинку під назвою (яку вигадали самі учні) «Веселковий гай». Під час участі школярі ознайомилися з основами ландшафтного дизайну, вчились бачити навколо себе красу. Цінувати і берегти її, а головне – створювати власними руками! Ми впевнені, якщо цей досвід діти збережуть, то у дорослому житті він стане дуже цінним і обов’язково знадобиться!

Так зі старих пнів виникли хатинки лісовиків. Діти створили  казкові кам’яні доріжки, які починають свій рух біля галявини «Веселі пні», створили «Пташину галявину», де розмістили хатинки для птахів, годівнички та живу огорожу з дикого винограду. Особливу радість всім відвідувачам приносять чудернацькі клумби з квітами, які окантовані красивим камінням та галявина з лікарськими рослинами.

«Веселковий гай» став територією для відпочинку учнів, вчителів, батьків, жителів мікрорайону, бо він створює особливий позитивний настрій всім, хто до нього приходить.

 Ми переконались, що проект містечко «Веселковий гай» користується надзвичайним попитом, а це означає його подальше продовження, впровадження надзвичайно цікавих ідей (а їх у нас велика кількість, бо наші вчителі творчі, діти талановиті, а їх батьки активні) у практичну діяльність з благоустрою та озеленення шкільної території та подальше створення зон відпочинку, що значно покращить екологічний стан шкільного подвір'я і прилеглої території, як складової частини навколишнього середовища міста.

Діти мріють, що миколаївці приєднаються до такої цікавої і  корисної справи, і тоді наше місто стане самим красивим не тільки на Україні, бо в ньому будуть жити люди,  які будуть любити красу природи і праці.

Ми впевнені, що все можна зробити власними руками, а головне зберегти і зробити ще кращим!

Педагогічний колектив,
батьки ЗОШ №17
Додав: kolinko |
Переглядів: 802
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018