Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2012-2013 н.р.

Вітаємо фіналістів міжнародного україно-австралійського проекту «Галявина мрій»!
01.06.2013, 12:49

Австралійський партнер проекту – Алан Коккерілль, науковий працівник університету Монаш у Мельбурні, який є практичним педагогом Південної державної школі у Брісбені. Головним фаховим експертом проекту було запрошено ілюстратора дитячих книжок, Кассандру Аллен (Австралія / Франція), володара премії Крістал Кайт.

У проекті взяло участь понад 1800 юних ілюстраторів з України (Донецька, Дніпропетровська, Кіровоградська, Луганська, Миколаївська, Полтавська області), Росії (Московська,Оренбурзька, Самарська, Томська області ) та Казахстану (м. Уральск).

Список фіналістів міжнародного україно-австралійського проекту «Галявина мрій: етика Василя Сухомлинського в дитячих малюнках» розміщено на сторінці проекту в FaceBook (http://www.facebook.com/polyanamechty).

Серед фіналістів – учениця МЗОШ №16 учениця 3-Б классу (2012-2013 н.р.)  Ратуша Марія.

На адресу школи було надіслано подяку директору школи за творчі, оригінальні роботи, які надійшли на адресу Оргкомітету та популяризацію гуманістичної спадщини В. Сухомлинського для світового співтовариства!

Робота фіналістки проекту буде  використана для публікації ілюстрованих уривків з «Хрестоматії з етики» В.Сухомлинського в перекладі Алана Коккерілля та видані в Австралії.

Василь Сухомлинський стверджував «Гра – це шлях дитини до пізнання світу, в якому вона живе, це іскра, яка запалює вогник допитливості». Читаючи казки Василя Сухомлинського, діти «проживали, програвали» їх, роздумували над важливими категоріями добра і зла, малюючи ілюстрації - вчились глибше розуміти зміст прочитаного, відтворювати власні враження, настрій твору засобами зображувального мистецтва.

Завдяки спільним зусиллям талановитих учасників, їх наставників, організаторів, проект «Галявина мрій»: етика Василя Сухомлинського в дитячих малюнках» вкотре підтвердив важливе значення гуманістичної спадщини нашого відомого українського педагога для світової спільноти, об’єднав навколо чудових казок-оповідань дітей, батьків, учителів!


Додав: kolinko |
Переглядів: 706
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018