Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Дев'ятикласники з Корабельного району взяли участь у цікавому квесті
26.03.2015, 13:48

У рамках акції "Відповідальність починається з мене" 25 березня в Миколаївській школі №40 пройшла гра-квест.

Ідею провести таку зустріч з учнями 9-х класів запропонувала ГО "Молодіжний рух "Молодь за права людини" (віце-президен Світлана Перебийніста координатор і ініціатор Юрій Євдокименко) і яку підтримали Департамент освіти Миколаївської ОДА, міська рада, Управління кримінальної міліції у справах дітей МВС України в Миколаївський області та Управління ДАІ УМВС України в Миколаївський області.

157517807

Під час весняних канікул, хоча і коротких проведення такої зустрічі була дуже доречна, цікава та повчальна. Кожен з нас, що дорослі, що малі за здалегіть знаємо практично все: як лікувати, переходити дорогу, так як не потрапити в халепу, коли нас можуть образити, тому повторити в ігровій формі ці знання було дуже добре.

157517832

Кожну команду навчальних закладів (№№33,40,48,54,гимназія №3) присутні привітали з весною, хорошим настроєм і побажали гарно провести свій вільний час за відповідями на запитання, які пройдуть в цікавій формі.

157520184

157520786

Кожній команді видали маршрутний лист, в якому вони в локаціях "Правопорядок", "Збережи природу", "Безпечна дорога" та "Здорове життя" повинні були не гаючи часу, бо він також зараховувався до результатів команди, тому діти, з задоволенням просто літали з кабінета в кабінет, в яких вони відповідали на запитання, малювали (на тему "Як ми забруднюємо природу"; працювали з різними видами кросвордів, збирали до купки заплутані прислів"я, за 5-7 хвилин готовили маленькі вистави, на запропоновану суддями тему; згадували значення дорожніх знаків.

157521806

157525342

А ще команди проходили спортивну комбіновану естафету, де треба було всім учасникам проповзти по лавці, оббігти фішку і 5 раз перестрибнути через лаву. Кожна секунда була на рахунку. А коли вперед вийшли капітани, настала тиша, бо хлопцям потрібно було зібратися і влучити в баскетбольне кільце (5 кидків). За кожен кидок вболівальники нагороджували своїх капітанів оплесками, і окликами підтримки.

157521469

Після закінчення змагань всі команди - учасниці отримали дипломи та літературу, в якій розповідається о правах людини і надаються необхідні поради, як себе захистити і як жити у мирі і злагоді з самим собою та суспільством.

Але як і в кожній грі живе дух перемоги, так і в цій грі були переможці, але і не було переможених. За активну участь, бадьорість, натиск, винахідливість подякували школи №40 і 48. І окремо директора школи №40 за те, що надали можливість зібратись всім на таку гру в стінах цієї школи, і також вручили диплом заступнику.

157526302

1 місце — школа №33;

2 місце — школа №54;

3 місце — гімназія №3.

157526382

Такі зустрічі важливі ще і для того, щоб підняти престиж людей у пагонах, щоб діти розуміли те, що, якщо виникає якась проблема, чи потреба в допомозі, вони можуть звертатися до тих, хто стоїть на їх захисті, до працівників правоохоронних органів.

Автор: Наталия Турухина, http://www.korabelov.info/


Додав: kolinko |
Переглядів: 1043
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018