Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Екскурсія до станції юннатів (1-А клас, ЗОШ №29)
21.05.2015, 14:15
Природничі екскурсії мають велике навчально-виховне значення. Без проведення відповідних екскурсій вивчення природничого матеріалу набуває схоластичного характеру. К.Д.Ушинський підкреслював, що чудовий краєвид має такий великий виховний вплив на розвиток молодої душі, з яким важко змагатися впливові педагога, що день проведений серед гаїв і полів, вартий багатьох тижнів, проведених на навчальній лаві.
15.05.2015р. , наш 1-А клас Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 побував з екскурсією на міській станції юннатів, що знаходиться в Широкій Балці Корабельного району.

Екскурсія цінна тим, що на відміну від навчання в класі учні можуть сприймати природу безпосередньо різними органами чуттів. Діти бачать об’єкти в природному середовищі, спостерігають взаємозв’язок рослин і ґрунту, тварин і рослин рідного краю. Це дає можливість сформувати уявлення про природу як єдине ціле, в якому всі елементи перебувають у тісному взаємозв’язку, утворюючи природний ланцюг.
Для учнів була проведена дуже цікава екскурсія в музеї українського побуту. Виносимо велику вдячність керівництву міської станції юннатів на чолі з Ярошенко Наталією Григорівною. Мої учні є також вихованцями гуртка «Юні друзі природи», керівник Федоренко Ольга Олександрівна.


Час пройшов весело та непомітно, залишивши по собі велику кількість приємних емоцій та спогадів.Данішевська Н.А., класний керівник 1-А класу ЗОШ №29

Додав: надія |
Переглядів: 994
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018