Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Наталчина тверда віра в свої переконання (ЗОШ №57)
23.04.2015, 13:31

Рідна для нас, багата і щедра земля живить невичерпною духовною спадщиною і надихає на нові звершення в ім’я краси, благополуччя та добробуту Батьківщини. До молодого українського покоління, сповненого ентузіазму, нових ідей та щирих амбіцій, належить і Романчук Наталія – учениця 11-го класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 57 імені Тараса Григоровича Шевченка.

Натхнення дівчина знаходить на сторінках українських класиків, у мелодіях композиторів, у безмежних краєвидах півдня України. Захоплюється поезією, сама «виливає душу» у поетичні рядки, бачить по-новому старі прописні істини, прагне змінювати на краще сьогодення та майбутнє. Закохана у рідний Миколаїв – квітуче місто корабелів; вважає за честь навчатися у школі імені великого Кобзаря – Миколаївської   загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №57 імені Тараса Григоровича Шевченка.

 Ця «Ластівка лазурного Намиву»(так називають школу на Намиві в Миколаєві) допомагає краще пізнати себе, виявити та розкрити талант, повірити в себе, проявити індивідуальність, спробувати себе у всьому. «Вчителі прищепили мені любов до науки, а  душу скерували до високих ідеалів доброти і людяності. Я впевнена, що кожна дитина талановита, головне – допомогти їй знайти себе. З іншого боку, необхідно докласти безліч зусиль, адже себе можна тільки створити…»

Наталія заявила про себе на випробуваннях обласного та всеукраїнського рівнів, оскільки постійно бере  участь не лише у предметних олімпіадах, а й у різноманітних наукових і творчих проектах, є дійсним членом Малої академії наук України, захистила науково-дослідницьку роботу зі світової літератури, є багаторазовою переможницею міжнародних мовно-літературних конкурсів, зокрема, конкурсу ім. Петра Яцика (вчитель: Перепелиця Галина Миколаївна)

Продовжує займатися спортом, встигає відвідувати виставки, літературні зустрічі, круглі столи, англійські розмовні клуби, та має відмінні успіхи у школі. Найбільше Наталка захоплюється літературою, історією, вивченням іноземних мов. Також цікавиться філософією, політологією та соціологією. Натхненне поєднання науки і мистецтва знайшло відображення у роботі над дослідженням «Поетика та еволюція жіночих образів у французькій літературі Романтизму»; з результатами роботи доповідала на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Наука. Студентство. Сучасність» (науковий керівник – Галушко Ірина Миколаївна).

Наталія представляла Україну у програмі освітніх і культурних тренінгів, семінарів і практик у м. Берлін у рамках проекту «Творці Європи»  Фонду Кличко. Її есе на тему «Ми будуємо Європу» («We design Europe») перемогло у першому етапі конкурсу; згодом за результатами співбесіди англійською мовою було визначено 10 фіналістів. Головна мета візиту – розкриття та реалізація потенціалу української молоді 16-18 років. Проект створить середовище, яке дасть можливість експериментувати та досягти успіху в розвитку сильних сторін, навичок і впевненості у собі. Загалом у проекті брали участь 20 учасників: 10 з України і 10 – з Німеччини. Отже, Наталочка – у числі найкращих!

Має досягнення у такому юному віці завдяки кропіткій, наполегливій праці та іскристому бажанню зробити все якнайкраще. Активність, самовдосконалення, підкорення нових вершин – стали її життєвим кредо .Чи не про Наталку Сократ сказав: «У кожній людині є сонце. Тільки дайте йому світити».

Прес-центр школи

 

Додав: kolinko |
Переглядів: 1045
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018