Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Організація роботи методичної служби (БДЮТ Заводського району)
17.04.2015, 09:44

Система позашкільної освіти в Будинку творчості для дітей та юнацтва Заводського району базується на ключових пріоритетах, а саме: урізноманітнено напрями ПО, оновлено її зміст з урахуванням компетентнісного підходу в рамках науково-методичної проблеми закладу «Формування  здорової, життєво компетентної особистості вихованця».          З  цією метою оновлено програмно-методичне забезпечення навчально-виховного процесу відповідно до сучасних вимог.   

В.о. директора  Панкова О.С. подбала про підвищення ефективності навчально-виховного процесу на підставі впровадження  досягнень психолого-педагогічної науки. Через ефективну систему науково-методичного супроводу оперативно вирішуються проблеми освітнього процесу під час проведення психолого-педагогічних семінарів, ділових ігор, круглих столів, семінарів-тренінгів тощо. Таким чином вдається підвищити рівень методологічної і психолого-педагогічної підготовки педагогів-позашкільників.

У практико зорієнтованому руслі проходять відкриті заняття  гуртків, виховні заходи, майстер-класи. Талановиті педагоги діляться набутим досвідом, проводячи масові заходи для обміну цінними методичними здобутками.

Застосовані інтерактивні технології на відкритих заняттях у таких педагогів, як Коляда Т.П., Ващенко В.М., Булкіна Л.В., Василенко І.А., дійсно доводять той факт, що лише неперервне підвищення професійного рівня сприяє швидкому й ефективному реагуванню на нові виклики часу.

Керівник гуртка «Натхнення» Коляда Т.П. на занятті «Повернімо картині життя!» поділилися з колегами досвідом з використання інтерактивних технологій навчання  на етапі «Актуалізація опорних знань» , застосувавши доречно рольову гру-перевтілення.

Отже, цілком слушним наразі є висловлювання великого педагога Ш.Амонашвілі: «Позашкільний педагог – це педагог, який прийшов з майбутнього з метою показати вихованцям зразок їхнього життя, самовизначення і самоствердження».

Методист – Денисенко Л.Д. 

Додав: kolinko |
Переглядів: 539
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018