Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Показовий День цивільного захисту (ЗОШ №39)
14.04.2015, 15:00

З метою вироблення в учнів та працівників школи умінь і навичок грамотно і чітко діяти в надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя в Миколаївській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №39 імені Ю.І.Макарова проведено показовий День цивільного захисту.

Програма Дня ЦЗ була цікавою і насиченою. Протягом дня проводилися різноманітні заходи: організовано виставку засобів індивідуального захисту, у шкільній бібліотеці розміщено тематичну добірку відповідних матеріалів та інформацію до річниці трагедії на Чорнобильській АЕС. «Запобігти, врятувати, допомогти» - гасло конкурсу емблем серед учнівських колективів. Діти підтрвердили, що цим правилом потрібно керуватися кожному у повсякденному житті. По класах пройшли виховні години з використанням інтерактивних засобів навчання. Найбільш цікавими та практичними були виховні години в 2-А, 6-Б, 7-А та 10 класах. На шкільному подвір’ї учні початкової школи взяли участь в конкурсі малюнків на асфальті на тему «Небезпека навколо нас».

Головним етапом Дня ЦЗ стала евакуація згідно затвердженого комплексного об’єктового тренування у школі. Пролунав дзвінок, який сповістив про умовну надзвичайну подію. Педагогічний колектив організовано здійснив евакуацію учнів, шкільної документації на шкільне подвір’я.

На шкільному плацу учням було запропоновано заняття з медико-санітарної допомоги, лікарі швидкої медичної допомоги разом із шкільною медсестрою надали допомогу учням, які отримали умовні травми кінцівок.

Особливу подяку висловили педагоги, учні, гості школи колективу військової частини А 2506, яка співпрацює зі школою згідно плану військово-патріотичного виховання підростаючого покоління. Урочисту лінійку відкрив симфонічний оркестр військової частини, виступ якого супроводжував всю урочисту лінійку. Пізнавальним було практичне заняття із застосування засобів індивідуального захисту, яке провели воїни підшефної військової частини.

Зворушливими були слова директора школи Демиденко М.М., яка зазначила, що слід пам’ятати про тих, хто за будь-яких обставин прийде на допомогу та врятує життя людині, не шкодуючи своє. Тому, за ініціативою директора школи та Президентської Ради відкрито на пришкільній території куточок пам’яті, на якому учні 10 класу висадили молоді берізки на честь загиблих під час операцій по врятуванню та захисту людей.

В показовий День ЦЗ в школу були запрошені гості: директори шкіл Заводського району, інспектор управління освіти, начальник відділу з питань НС та ЦЗН Заводського району, заступник завідувача міських курсів НМЦ ЦЗ та БЖД. Гості відзначили грамотні та чіткі дії адміністрації, вчителів та учнівського колективу під час проведення заходів Дня ЦЗ.

Захід було висвітлено в засобах масової інформації, а обласному Миколаївському телебаченню учні школи дали інтерв’ю. Діти відзначили, що в екстремальних умовах треба діяти чітко, організовано, не панікувати і дотримуватися правильних дій у відповідній ситуації.

Закінчився День цивільного захисту підсумковою радіолінійкою, під час якої було проаналізовано роботу керівного та особового складу ЦЗ школи, відзначено достатній рівень організації при проведенні умовної тренувальної евакуації вчителів і учнів, оголошено подяку всім учасникам навчально-виховного процесу за високу активність у заходах та організоване проведення Дня ЦЗ, адже саме такі заходи сприяють формуванню та розвитку в учнів високих морально-психологічних якостей: витримки, ініціативи, спритності, відваги, мужності.

Методична рада школи 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1023
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018