Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

У дошкільному навчальному закладі №133 проведено показове об’єктове тренування
28.05.2015, 09:28

У дошкільному навчальному закладі №133 проведено показове об’єктове тренування з персоналом та дітьми на тему «Небезпечні предмети та речі, які несуть загрозу здоров’ю та життю людей».

На заході були присутні:

Головний спеціаліст управління освіти Миколаївської міської ради  - Кузнєцова В.П.

Методист міських курсів ЦЗ м. Миколаєва  - Тимошенко Т.Г.

Заступник голови Корабельної адміністрації з питань цивільного захисту - Курєпін В.М.

Завідувачі дошкільних навчальних закладів Корабельного району.

Метою заходу була перевірка реальності дії інструкції щодо реагування на надзвичайну ситуацію; досягнення злагодженості  у роботі керівного, педагогічного складу ДНЗ сил цивільного захисту, при виконанні заходів щодо реагування на надзвичайні ситуації різного походження, практичне відпрацювання дій вихованцями за їх віковими категоріями знань і навичок у надзвичайній ситуації.

Учасники семінару – практикуму мали змогу переглянути інтегроване заняття в середній групі «Подорож до чарівної пустелі», на якому діти закріпили правила гри в пісочниці та пригадали, як діяти, якщо в ній знаходяться небезпечні предмети. (фото 3, 4,5)Діти старшої групи прийняли участь у навчально–виховному заході «Навчимо Буратіно гратися безпечно». Потрапивши до казки «Золотий ключик» малята допомогли Буратіно та піратам зрозуміти, чим гратися безпечно, а чим ні.

Присутні ознайомились з організацією  цивільного захисту  в дошкільному навчальному закладі №133 та функціональними обов’язками особи з питань цивільного захисту та осіб, які очолюють сили цивільного захисту.

На наступному етапі зустрічі присутні за допомогою  відеоспостереження мали змогу побачити відпрацювання дій штабу керівництва дошкільного навчального закладу №133 тренування по темі: «Знаходження предмету, який схожий на вибухонебезпечний» та приєднатися до евакуації людей із приміщення «по замовченню».

Евакуація проводилася чітко та тихо, щоб не спрацював детонатор вибухонебезпечного предмету.

Наприкінці заходу  відбулася зустріч з фахівцями центру пропаганди головного управління державної служби надзвичайної ситуації в Миколаївській області, які продемонстрували учасникам семінару – практикуму вибухонебезпечні предмети та пояснили як діяти у разі їх знаходження.

Керівники дошкільних навчальних закладів отримали пам’ятки та буклети щодо організації цивільного захисту в дошкільному навчальному закладі.

Адміністрація дошкільного навчального закладу №133 вдячна всім службам, які допомагали в підготовці семінару – практикуму та прийняли безпосередню участь в ньому.

Завідувач ДНЗ №133 В.А.Целіна 


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 973
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018