Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

У Першій українській гімназії відбулось спортивно-розважальне свято «Козацькі розваги».
20.05.2015, 15:41

20 травня в Першій українській гімназії традиційно відбулось спортивно-розважальне свято «Козацькі розваги».

Мета заходу -  залучити гімназистів до джерел національноїicтopiї, культури; сприяти патріотичному вихованню, осмисленню власної особистості як частини великого українського народу; пробуджувати національну свідомість; загартовувати дітей фізично i морально.

«Козацькі розваги» -  одне з найулюбленіших свят у закладі.  Активними є всі учнівські колективи, бо в дусі спортивних змагань намагаються вибороти перемогу.  Так, у  конкурсі  плакатів та стіннівок найкращими виявили себе учні 1(5)-Б класу, які створили сім плакатів, а учні 2(6)-Б класу  представили три стіннівки. У конкурсі малюнків на асфальті дуже важко було гімназійному самоврядуванню визначити переможців, тому що всі представлені малюнки відзначались  яскравим українським колоритом, пропагували єдність та мир в Україні. Однак  найкращими стали учнівські колективи 2(6)-А та 1(5)-Б класів.

Спортивні змагання пройшли весело, злагоджено  та по-святковому  напружено. Традиційним завершальним етапом став конкурс на краще виконання козацької пісні. Найкращими стали колективи  3(7)-А, 1(5)-Б, 6(10)-А та 6(10)-Б класів. Кінець свята став своєрідним флеш-мобом:  учні всі разом танцювали на майданчику біля гімназії,  показавши, що дружба – це головне у змаганнях.

Історія говорить, що без минулого немає майбутнього. Плекаючи національні традиції, ми вкотре доводимо, що гідні мати щасливе, радісне, повноцінне життя.

Прес-центр гімназії
 


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1003
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018