Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Звіт директора у школі № 29
10.06.2015, 18:16

 

9 червня 2015 року в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 29 відбувся звіт директора.
Директор школи Грицюк Лариса Анатоліївна звітувала перед батьківською, вчительською і учнівською громадськістю про результати роботи педагогічного колективу і школи за 2014 – 2015 н.р.
Особливу увагу звернула на те, які талановиті вчителі та учні в школі. З 31 вчителя школи - 8 спеціалістів вищої категорії, 10 спеціалістів І категорії, 6 спеціалістів ІІ категорії, 7 спеціалістів, 2 старшихвчителя, 3 вчителя – методиста, 1 відмінник освіти України.
Розповіла і про те, що протягом року вчителі та учні брали участь у конкурсах, проектах, олімпіадах, як міського так і Всеукраїнського рівня, та стали переможцями і лауреатами цих конкурсів, презентувавши школу, як заклад, який не тільки дає грунтовні знання, а й допомагає учням реалізувати свій інтелектуальний і творчий потенціал.
Участь у конкурсах і турнірах сприяє розвитку творчих здібностей, індивідуальних якостей школярів. Це не просто перемоги – це кропітка, довга робота трьох складових, які є основою нашої школи, без яких не досягти успіху - сім’ї, учнів і школи. В кожному заході учні отримують не просто грамоти, дипломи, подяки, вони отримують безцінний досвід спілкування, заявляють про свій потенціал і здатність до перемоги.
Протягом лише цього року учні нашої школи підкорювали найрізноманітніші вершини. Це і КТС «Шкільна родина», і акція «Два крила милосердя», волонтерська допомога «морським котикам», воїнам АТО, благодійні концерти, квест «До 70-річчя Великої Перемоги», Міжнародний день рідної мови, День пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні, краєзнавчий інтелектуальний квест «Героям слава!», уроки мужності,єдиний урок пам’яті і багато іншого.
Творчі справи допомагають учням формувати відповідальність. В такі хвилини стає радісно від того, що ми всі разом віддаємо сили, які дають високий результат.
У виступі було наголошено, що нарешті завершений проект над яким батьки, учні і педагогічний колектив працювали багатороків – відремонтований фасад школи. Лариса Анатоліївна зазначила, що завжди прагнула і прагне, щоб учнів школи оточувало найкраще, щоб діти зростали у красі і гармонії.
Голова батьківського комітету школи Приймак Оксана Леонідівна подякувала і наголосила на значних здобутках у роботі директора, зачитавши вірш присвячений Ларисі Анатоліївні.
Слова вдячності звучали і з вуст учня, Матвєєва Антона, який сказав, що Лариса Анатоліївна не просто директор школи, для багатьох вона рідна людина, яка підтримає і допоможе у складний момент.
Самойленко Олександра Костянтинівна, директор шкільних курсів англійської мови AlexEnglishClass, розповіла, що насправді, роботу Лариси Анатоліївни в школ іоцінити важко, аджеж одна іншалюдина не змогла б зробити стільки гарнихзмін і вкласти стільки душі в заклад, створивши із звичайної школи – школу XXI століття.
За результатами відкритого голосування було визначено діяльність директора Миколаївської загальноосвітньої школи № 29 Лариси Анатоліївни Грицюк, за 2014 – 2015 н.р., вважати відмінною.
Від себе хотілось доповнити, що хоч у школі № 29 я навчаюсь не з 1 класу, але саме вона відкрила у мені не тільки прагнення до здобуття знань і якісної освіти, а й найголовніше – віру у себе, у свої сили, у те, що все можливо, якщо наполегливо працювати. Для нас – учнів, 29 школа завжди буде найкращою, з найталановитішим директором Ларисою Анатоліївною Грицюк, що вміє не тільки вчити, а й відкривати таланти у своїх учнях!

 

Маркелова Марія, учениця 11 класу

 

 


Додав: надія |
Переглядів: 1149
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018