Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Декада предметів природознавчого циклу (ЗОШ №45)
29.04.2016, 12:55

На другу половину квітня в усіх школах нашого міста припадає проведення декад природничих наук. Наша рідна загальноосвітня школа №45 також активно проявляє себе у цей період.

Оскільки останнім часом дуже хвилюючим є питання ставлення дітей до тварин, було дуже доречно нагадати школярам про нашу відповідальність за наших менших братів. Дитяча бібліотека №3 підтримала ініціативу миколаївської зоозахисної організації «Фенікс» у прагненні пояснити учням, наскільки серйозним та відповідальним має бути наше ставлення як до власних хатніх улюбленців, так і до кудлатих безхатченків. Продуктом співпраці викладача біології Александрової А.Ф. та бібліотекаря читального залу бібліотеки для дітей №3 Уліної Н.В. стало проведення заходу під назвою Десант милосердя «Якщо ти собаці друг…». Впевнені, що жодна дитина не залишилася байдужою!

У цьому році наша країна із сумом і болем згадує про 30-ту річницю Чорнобильської трагедії. Саме тому для учнів 11-х класів викладач географії Щербак С.І., бібліотекар дитячої бібліотеки №3 Уліна Н.В. та учні 8-А класу підготували урок мужності «Пропусти Чорнобиль крізь серце». Захід був покликаний допомогти старшокласникам усвідомити глибину Чорнобильської катастрофи, спробувати проаналізувати її жахливі наслідки, прийняти близько до серця як власне спільне горе.

Для учнів 8-А класу для вшанування пам'яті загиблих під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС було запрошено ветерана, військового авіатора Яремчука Миколу Адамовича. Урок впевнено можна назвати бінарним: він поєднав у собі матеріал екологічного характеру, а також анонс прозових та виконання поетичних творів художньої літератури, присвячених подіям і наслідкам Чорнобильської катастрофи. Талановиті учні 8-А класу, учасники багатьох олімпіад, досконало виконали ролі читців поезій. Завдяки поєднанню творчих зусиль викладача географії, бібліотекаря, учнів, а також захоплюючій розповіді ветерана-чорнобильця, захід справив незабутнє враження на усіх присутніх.

Незважаючи на те, що квітень, як і декада природничих наук, добігає свого кінця, є багато приводів в останньому місяці навчального року приємно здивувати учнів під час проведення позакласних заходів.

Методична рада ЗОШ № 45
Щербак С.І., вчитель географії


 


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 777
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018