Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

«І в пам’яті, і в серці…» (ЗОШ№ 40)
29.11.2015, 23:03

Щоб поглибити знання в учнів про Голодомор як геноцид українського народу, його причини, перебіг і наслідки, в Миколаївській ЗОШ № 40, з 23 по 27 листопада 2015 року пройшли тематичні заходи.
Тиждень розпочався загальношкільною лінійкою «Злочин влади – трагедія народу». Цього дня учні 9-А та 9-Б класів пригадали страшні події із сторінок історії про Голодомор 1932-1933 рр. та продекламували вірші, цитати, спогади, у яких розкриваються теми Голодомору в Україні. Не забули й згадати людей, які подолали інформаційну блокаду та донесли до всіх людей реальну інформацію про Геноцид українського народу.
Протягом тижня учні мали змогу відвідати виставку відповідної літератури у шкільній бібліотеці та взяти участь у конкурсі малюнків «І в пам’яті, і в серці».
Не залишив нікого байдужим, музейний урок «Голодомор на території Миколаївської області», який провели учасники шкільного гуртка «Юні музеєзнавці» та театральна постановка з уривку роману В. Барки «Жовтий князь».
Вчителі історії, разом з учнями 11-х класів, підготували та проведи лекцію «Причини і наслідки Голодоморів в Україні» для учнів 9-10-х класів. Супроводжувалася лекція, презентаціями, відео та фотоматеріалами, де акцентувалася увага на тому, що Голодомор 1932-1933 рр. був наслідком не стихійного лиха, а спланованих системних заходів тоталітарного комуністичного режиму та був злочином геноциду.
27 листопада, учні школи, під час проведення уроку пам’яті «З присвятою замордованим» (1-11 класи), запалили свічки в знак пам’яті жертв Голодомору. Це важливо для кожного з нас, адже нинішньому поколінню це потрібно для єдності, для віри у життя і справедливість. А також, хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих людей, що стали жертвами страшного голоду в 1932-1933р.р.
Запаліть свічку і Ви, 28 листопада о 16.00 та приєднайся до Загальнодержавної хвилини мовчання.

Прес-центр школи


Додав: ЛВС |
Переглядів: 826
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018