Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Мовний табір у класичному ліцеї
15.06.2016, 13:09

Діти із задоволенням поринули у чарівний та загадковий світ Шекспіра., намагаючись показати не тільки творчий потенціал, а й всю неповторність та дивовижність англійської мови. В цей день  чотирьом командам випала нагода стати на декілька годин справжніми акторами та представити уривок із найтрагічнішої п’єси англійського поета «Ромео і Джульєтта ».

Учні були у захваті, тому що кожен мав можливість брати участь у грі, всі отримали слова і найголовніше - ніхто не засуджував гри акторів і ніхто не обмежував уяви дітей. У цей день діти проявили себе талановитими та активними учасниками мовного табору, готовими на будь-який виклик. Англійська мова вже не здавалась  такою складною та недосяжною!

 Hidden Treasure

В цей день учасники табору стали справжніми золотошукачами. Діти були поділені на 4 команди з різними назвами «Spies»,”Treasure hunters», “Pirates», “Scouts”. Потрібно було знайти скарб, виконавши безліч цікавих та різноманітних завдань творчого характеру. В цень день дітям знадобилися не тільки знання з англійської мови, а  й логічне мислення, спритність, жага до перемого та командний дух. Наприкінці всі шукачі знайшли своє золото !

My leisure time.

Як цікаво та приємно знаходити друзів ,дізнаватися щось нове, а особливо якщо це відбувається в комфортній атмосфері, спілкуючись англійською мовою! В день  під назвою « My leisure time» (Мій вільний час) учні ще  раз переконались в цьому,  обмінюючись своїм досвідом, розповідаючи про свої захоплення та враження від них.

Welcome to Mykolaiv

Учасники літньої мовної школи активно реалізували проектну роботу під назвою  «Welcome to Mykolaiv» . На початку проекту діти згадали все, що знають про рідне місто, а також дізналися багато цікавого. Наше місто-це чудовий край, в якому відбуваються зміни на краще. Тут мешкає активна та сучасна молодь, яка прагне світлого майбутнього ,але водночас вшановує пам'ять та здобутки минулого . Перш за все були поставлені цілі згадати всі пам’ятки рідного міста, його визначні місця, та найвідоміші зони відпочинку. Діти з радістю долучилися до першого етапу проекту, кожен намагався бути корисним та цікавим. Діти були поділені на 4 команди. Кожна команда проклала власний маршрут по місту. Мета команди-гідно представити свою екскурсію по місту англійською мовою. Наступний етап проекту - справжня подорож маршрутами міста та відео зйомка . Діти відчули себе не тільки режисерами та відео операторами, а й мали можливість долучитися до життя цілого міста, внести свою частку до історії про рідний край.

Прес-центр ліцею


 

Додав: kolinko |
Переглядів: 1000
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018