Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Семінар «Інтерактивні технології – шлях до формування творчої особистості вихованця» в БДЮТ Заводського району
10.02.2016, 11:42

Проблема розвитку інтересу до навчання хвилює кожного педагога БДЮТ. Тому предметом обговорення стала проблема, як зацікавити дітей на заняттях гуртка і як спонукати їх до постійного розвитку.

Про сутність інтерактивних технологій навчання доповіла заступник директора з НВР Панкова О.С. Методист Денисенко Л.Д. через слайд-презентацію розповіла про зміст інтерактивного навчання, його організацію в межах БДЮТ, навела приклади застосування вдалих методів і прийомів на заняттях гуртків керівниками Булкіною Л.В., Шеєвою І.В., Василенко І.А. 

У практичній частині методистом було наведено приклади популярних методів на заняттях гуртків з хореографії (вправа «Ліс»), з образотворчого мистецтва («Гронування», робота в групах), з декоративно-ужиткового мистецтва («Ланцюжок», «Що це?»).

Під час обговорення завідувач відділу Олійников О.О. та педагоги Луньова Н.В., Павлова О.Б., Антонова Г.Г. запропонували варіанти роботи з вихованцями через використання інтерактивних прийомів «Асоціація», «Мікрофон», «Мозковий штурм», «Навчаючи – навчаюсь» та рольові ігри «Я – диригент», «Я – зірка». Членів педагогічної ради зацікавили  вправи «Лови помилку», «Передай крейду», «Створи символ» і вернісаж ідей. 

Усі педагоги дійшли висновку, що застосування інтерактивних методів у поєднанні з іншими формами навчальної діяльності не лише допомагає краще засвоїти матеріал, а й загалом підвищує інтерес до осмислення нового, що і є одним з основних завдань сучасної освіти.

Методист БДЮТ Заводського р-ну Лариса Денисенко 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 430
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018