Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Всі ми діти твої,Україно (ЗОШ №57)
19.05.2016, 18:18

Україно, ненько, ми іще малі -
Хочем  жити в мирі на своїй землі,
Щоб співав у небі пісню волі птах,
Щоб літати легко в вишиваних снах...

Цей проект 5-6 класів присвячений Дню Європи, який ми відзначаємо у травні. Україна, як і всі європейські країни, сповідує принципи взаємозбагачення культур, мирного співжиття, толерантності між народами, що населяють нашу державу.  Тому учні, вчителі та батьки обрали один з народів і стали збирати про нього відомості та готуватися до виступу.

І ось цей день настав. Наших сусідів поляків представляв 5-А клас, який показав хорошу підготовку і організацію виступу, яскраві костюми. Запальний танок, музика Шопена та постановка народної казки про ліниву дівчину привернули увагу глядачів. 5-Б клас розкрив справжній циганський фольклор через костюми, запальні пісні і танці. Оригінальним був виступ 5-В класу. Було розкрито традиції і звичаї азербайджанського народу. Запальні танці, власноруч виготовлені костюми, виконання гімну Азербайджану Мустафаєвим Рашадом справили велике враження. 6-А вразив масовістю, чудовими угорськими костюмами, артистизмом. Незабутній чардаш та виконання пісні угорською мовою підтвердили високий рівень виступу цього класу. 6-Б розповів нам про грузинів і Грузію, надав велику кількість цікавої інформації. Глядачі уважно слухали звучання ліричної грузинської пісні. Оригінальним і яскравим був виступ 6-В класу, який представляв євреїв. Відомі єврейські мелодії і танці були доповнені проведенням обряду "шабат".

А ще кожна команда подала на розсуд журі традиційні народні страви. Деякі з них дуже смачно пахли, що викликало пожвавлення серед глядачів. Батьки різних національностей дякували організаторам фестивалю за свято дружби, яке відбулося в стінах нашої школи.

Прес-центр школи
 


Додав: kolinko |
Переглядів: 938
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018