Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

З любов’ю до вчителя… (Академія дитячої творчості)
12.02.2016, 15:09

Мабуть мало хто з учнів загальноосвітніх шкіл міста Миколаєва може похвалитися тим, що має змогу навчатися у такої талановитої людини, майстра своєї справи та справжнього знавця витоків мистецтва. Говорю я про Олександра Рассолова, мого вчителя і наставника.

10 лютого відвідувачі Краєзнавчого музею мали змогу спостерігати захоплюючу виставку його робіт. Виставленими були як роботи, виконані в техніці художнього різьблення з дерева, так і живопис. Загальна експозиція склала понад 50 експонатів, які  описують буденну й неординарну красу Миколаївщини, її мальовничі пейзажі та демонструють природничу збагаченість нашого краю.

Фундамент творчості Олександр Борисович заклав в такому ж віці, в якому зараз перебуваємо ми, його учні. Окрім завдатків чудового митця, в нього є колосальні здібності до педагогіки. Кожне заняття, проведене під його керівництвом, дарує мені нові знання, вміння і можливості розвивати у собі здібності до художнього різьблення. Він ніколи не вимагав від нас неможливого, завжди був з нами на рівні і в унісон переймався кожним моментом роботи, демонструючи свої вміння і навчаючись новому в процесі. Набиратись досвіду в такого творчого і відкритого вчителя я сприймаю як честь. Виставка - це ще один етап його професійного розвитку, новий п'єдестал, на який він піднявся завдяки клопіткій праці, старанням і вкладенням душі у свої роботи.

Тепер, привівши до музею друзів і продемонструвавши їм творчі успіхи Олександра Борисовича, я можу з гордістю сказати "Так, автор цих робіт - мій вчитель!  Людина, яка ділиться зі мною знаннями і вірить в те, що кожен з його учнів-аматорів має шанс добитись аналогічних висот, в те, що будь-яка творчість має право на існування. ”

Ганна Прокопчук,
учениця 10-Б класу МСШ «Академія дитячої творчості»

фото: Кіра Гур’єва,
студентка Миколаївського муніципального академічного коледжу 

Додав: kolinko |
Переглядів: 970
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018