Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Звітування директора ЗОШ №3
06.06.2016, 20:25

В актовій залі школи відбувся звіт керівника школи Зінченко Д.Є. На конференції були присутні   члени батьківських комітетів класів, ради школи, депутат міської ради Казакова Т.В.

Звітування керівника Зінченко Д.Є. відбулося з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень та запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальному закладі, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації.

Під час обговорення доповіді лунали слова подяки директору та всьому педагогічному колективу від батьків Суховір О.П., Тараненко С.І., Щокіної Н.А., Маленюк Л.І., Федорової О.В. за впровадження сучасних методів навчання та виховання молоді, високий професіоналізм, створення комфортних умов у школі для професійного зростання вчителів, інтелектуально-творчого розвитку учнів, за постійний  динамізм та креативність.

Шляхом відкритого голосування одноголосно (155 осіб) роботу директора школи Зінченко Д.Є. було визначено «задовільною», а також було прийняте рішення щодо порушення клопотання перед управлінням освіти  Миколаївської міської ради  щодо матеріального  заохочення  директора      ЗОШ № 3 Зінченко Д.Є.

Рада школи
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 1042
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018