Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Батьківська конференція в Миколаївській загальноосвітній школі №36
12.04.2017, 11:17

«Здоровий мікроклімат у сім`ї – запорука успішного виховання дітей» під такою назвою пройшла батьківська конференція у Миколаївській загальноосвітній школі №36. Захід проводився у незвичній формі – з елементами тренінгу, де батьки мали змогу спробувати себе в ролі тренерів, порадників та психологів. Також під час конференції психологом школи були надані рекомендації щодо правильного вибору стилю спілкування з дітьми, роз’яснено важливість уміння слухати і чути свою дитину.

Такі заходи стали традицією для навчального закладу, бо сприяють налагодженню співпраці школи і батьків у вихованні підростаючого покоління.

Цікавими та змістовними були також також підсумки КТС «Здоров’я - скарб». Мета заходу - це пропагування здорового способу життя шляхом підвищення рівня обізнаності молоді та посилення інформаційно-просвітницької, освітньо-профілактичної роботи з учнівською молоддю.

Кожен клас відзняв відеоролик, який містив стійкі переконання щодо пріоритету здоров'я як основної умови реалізації фізичного, психічного, соціального та духовного потенціалу людини з урахуванням її індивідуальних особливостей. А головними героями фільму стали самі учні. Безумовно, захід залишив у школярів безліч позитивних емоцій та вражень, а головне – кожен учень узяв для себе чимало корисних знань.

Методична рада закладу
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 991
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018