Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Євген Шевченко: «Важливо, щоб бюджетні гроші раціонально та ефективно використовувалися»
15.08.2016, 09:18

Сьогодні віце-мер Євген Шевченко відвідав кілька миколаївських шкіл і дитячих садів, щоб проконтролювати те, як у них йдуть ремонтні роботи, оцінити ступінь готовності об'єктів до нового навчального року. У цей день Євген Валерійович побував у Миколаївському муніципальному колегіумі, школах №№ 12, 53, а також дитячих садах №№ 87, 68, 5.

- За дорученням міського голови ми дивимося готовність шкіл і дитячих садів до нового навчального року. Сьогодні ми проводили об'їзд шкіл і дитячих садків Центрального району. На даний момент там проводяться ремонтні роботи. Ремонтують харчоблоки, туалети, спортивні та актові зали. Зазначу, що ми відходимо від принципу, коли гроші простого освоюються. Важливо, щоб вони раціонально та ефективно використовувалися. Тому ми дуже жорстко контролюємо виконання робіт. У першу чергу, нам важлива якість робіт. Ми хочемо, щоб наші діти навчалися у школах і дитсадках з хорошими умовами для цього. До 1 вересня ми зробимо усе по максимуму - дуже багато вже закуплено обладнання, багато чого зроблено, але процес ще йде, проте його ми контролюємо, - розповів Євген Шевченко.

«У цьому році з бюджету розвитку на капітальні ремонти було виділено 50 мільйонів гривень. Крім того, додатково   було виділено ще 29 мільйонів гривень також на капітальні ремонти. І 7 мільйонів гривень - на поточні ремонти. На ці гроші в 2016 році ми здійснюємо капітальні та поточні ремонти дахів, харчоблоків, спортивних залів, санітарних вузлів, приміщень, парканів, купуємо комп'ютерне і технологічне обладнання, меблі для шкіл і дитячих садів, м'який інвентар. Ми будемо робити усе, щоб ефективно використовувати виділені кошти, щоб наші діти 1 вересня зустріли у відремонтованих кабінетах», - зазначила начальник управління освіти Ганна Деркач, підкресливши, що у цьому році за рахунок бюджетних коштів почнеться переобладнання шкільних і дитсадкових котелень, щоб вони могли працювати за економним тарифом у нічний час.

Крім того, за словами Анни Деркач 800 тис. грн. було виділено на підготовку проектно-кошторисної документації тих об'єктів, які планують ремонтувати у 2017 році.

Треба сказати, що на даний момент у дитячому садку № 87 за бюджетні гроші капітально ремонтують харчоблок. У дитячому садку № 68 вже відремонтували харчоблок, замінили вікна у музичній залі, завдяки депутатській допомозі планують встановити ще кілька нових вікон. У дитсадку № 5 капітально відремонтували санвузли.

У Миколаївському муніципальному колегіумі наразі капітально ремонтують спортивний майданчик, а у будівлі, де розміщена початкова школа, - харчоблок. Що стосується школи № 53, то там провели ремонт в актовій і спортивній залах, упорядковують 2 санітарних вузли. У школі № 12 мінятимуть вікна, а також планують встановити новий паркан.

Основну частину зазначених ремонтних робіт планують завершити до 1 вересня.

Також відзначимо, що у Матвіївці в дитячому садку № 99 відремонтували харчоблок і будуть упорядковувати двір, в школі № 24 оновили харчоблок і систему каналізації. У Варварівці в школі № 61 закінчили будівництво паркану, ремонтують харчоблок, в дитячому садку № 92 - новий харчоблок і реанімують територію двору. У Тернівці в школі № 16 ремонтуватимуть асфальтне покриття двору, проект уже готовий. У дитячому садку № 112 ремонтується харчоблок, а будівля утеплюється. У школі № 3 будуть відремонтовані спортзал, система водовідведення і паркан. У школі № 7 йде ремонт санвузлів. У школі № 15 оновили спортзал. Готовий проект на ремонт покрівлі будівлі школи № 32, тут частково відновлять асфальтне покриття у дворі. У школі № 51 радіють новому даху, закінчується ремонт спортзалу. Завершується ремонт вимощення будівель школи № 59 і № 2. В українській гімназії № 1 учні будуть займатися в відремонтованому спортзалі, тут оновили і 3 санвузли. У д/с № 84 буде оновлена ??теплосистема. У д/с № 22 відремонтували харчоблок, в д/с № 70 - буфетну. Готовий проект на капітальний ремонт будівлі д/с № 70. В д / с № 29 ремонтуються веранди. Оголошено тендер на термосанацію будівлі д/с № 2 і капітальний ремонт даху д/с № 52.

 

 


Додав: kolinko |
Переглядів: 1123
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018