Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт» (гімназія 4)
24.03.2017, 14:56

Ми всі діти українські,
Ми нащадки козаків,
Вам від наших учнів і від нас низький уклін,
Ми нащадки козацького роду,
Дух свободи в наших серцях.
І в Заводському районі
Духу волі не буде кінця!
Весняні дні для школярів нашої гімназії надзвичайно насичені не тільки в навчальному плані. Учні нашої гімназії активно задіяні у культурно-масовій та спортивній сфері міста та області. 22 березня відділом у справах молоді, культури, сім'ї та спорту адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради організовано проведення на базі стадіону «Юність» фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт», серед учнів 5-10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Заводського району. У змаганнях взяли участь 16 команд, понад 230 учасників.
Команду гімназії №4 гідно представляли: Компанієць К.(10-А), Хохлова К.(10-Б), Костін В. (8-Б), Гончаренко К.(7-Б ), Гончаренко С.(7-В), Бабіна В.(7-Б), Сурніна М.(7-Б ), Палій Д. (7-А), Демченко Т. (6-А), Руденко Є. (5-В), Вишневська В.(5-В), Околович Д.(5-А).
Юні спортсмени змагалися у «човниковому бігу» 4 x 9 м, стрибках у довжину з місця, стрибки через скакалку протягом 30 секунд, перетягуванні канату. Наші гімназисти виявились швидкими, спритними, сильними, вправними та найкращими! За результатами проходження всіх етапів програми у впертій боротьбі учні гімназії №4 вибороли I місце. Дякуємо незмінним наставникам та улюбленим вчителям фізичного виховання Хоменко О.В., а також Добровольській І.І. за підтримку, великий заряд бадьорості, віру в кожного учня та в перемогу, любов до спорту та масу позитивних вражень!


Додав: smile351 | | Теги: Миколаївська гімназія 4
Переглядів: 788
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018