Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 13
Гостей: 13
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Молоді директори шкіл міста на занятті «Основи сучасного менеджменту» в ЗОШ № 56
08.04.2017, 14:18

У ЗОШ №56 відбулось заняття школи молодих керівників навчальних закладів міста, у якому взяли участь директори ЗОШ № 6, 27, 44 і гімназії № 4.

Директор школи Мазур Ольга Миколаївна та її команда – заступники і психолог – привітно зустріли гостей:

Як радісно, що гості в хату!

Здається, що засяяв світ

У нас на серці справжнє свято,

Ну, а в душі – весняний цвіт!

Заступники директора Жендубаєва Л.С., Орленко Л.С., Салманова О.Ю. та психолог Журбенко О.М. побажали гостям плідної роботи й весняного настрою:

Хай працюється вам плідно,

Вашу працю цінять гідно!

Діти радість вам дарують,

Хай всі люди вас шанують!

Ольга Миколаївна розпочала заняття з розповіді про школу та досягнення педагогічного колективу, відзначила зростання іміджу навчального закладу, супроводжуючи повідомлення презентацією основних напрямів діяльності адміністрації та здобутків школи. Познайомила з технологією створення річного плану школи, цільовими програмам та проектами, які є основою комплексно-цільового стратегічного управління і успішно реалізуються у практичній діяльності. Продемонструвала результативність проекту «Збереження наступності у навчально – виховному процесі», який зумовлює тісну співпрацю школи й дошкільного навчального закладу та забезпечує успішну адаптацію першокласників до навчання.

У жвавій співбесіді учасники розглянули організаційну структуру менеджменту навчального закладу, познайомились з формами взаємодії, які використовує адміністрація школи № 56 в управлінні процесом підвищення професійної майстерності педагогів. Мазур О.М. розповіла про технологію підготовки і проведення засідань педагогічної ради у різноманітних формах, відзначила активність педагогів завдяки використанню «листка учасника» педради.

Ольга Миколаївна докладно зупинилась на роботі педколективу над формуванням україномовного середовища у навчальному закладі, продемонструвала документи й матеріали, сценарії заходів, відзнаки вчителів і учнів за участь у тематичних конкурсах і змаганнях. Учасники зустрічі, в свою чергу, поділились досвідом роботи свого навчального закладу з цього напряму.

Значну увагу було приділено роботі із шкільною документацією відповідно до Інструкції, питанням внутрішньошкільного контролю, мотивації педагогів до самоосвітньої діяльності.

В ході заняття молоді директори опрацювали дорожню карту із завданнями: скласти СЕНКАН «Директор», позначити основні види менеджменту та його функції, визначити критерії іміджу керівника. А на завершення була проведена рефлексія, під час якої всі учасники поставили позначку біля висновку «корисно для використання».

Отже, заняття школи молодого директора пройшло успішно.

Методична рада школи


 

Додав: kolinko |
Переглядів: 1074
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018