Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

На базі ЗОШ №18 пройшла всеукраїнська науково-практична конференція
05.04.2017, 11:28

Протягом двох днів у нашому місті за сприянням «Інституту модернізації змісту освіти» МОН України, Інституту педагогіки НАПН України, управління освіти Миколаївської міської ради, департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА, Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проходила Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційне проектування на засадах інтегративно-діяльнісної технології «Росток» в контексті концепції «Нова українська школа», мета якої: поєднати зусилля науковців та вчителів-практиків для розвитку освіти України та імплементації регіонального досвіду Миколаївщини у вітчизняну освіту.

Конференція проходила під егідою автора і наукового керівника проекту «Росток» - Пушкарьової Т.О., начальника відділу проектного управління Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України.

Загальна кількість присутніх на конференції – 102 особи з 8 областей країни (педагоги з міст Київ, Харків, Одеса, Херсон, Скадовськ, Каховка, Полтава).

В перший день роботи конференції на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти учасників заходу привітав заслужений учитель України, директор МОІППО Шуляр В.І. Педагоги-новатори мали можливість взяти участь у майстер-класах: з української мови, математики, навколишнього світу, фізики, теорії ймовірностей.

Крім того, гості нашого міста із задоволенням відвідали культурну пам'ятку м. Миколаєва – Обласний краєзнавчий музей «Старофлотські казарми».

Наступного дня конференція продовжила свою роботу на базі Миколаївської ЗОШ №18, де учасників вітали начальник управління освіти Миколаївської міської ради Деркач Г.І., автор науково-педагогічної технології «Росток» Пушкарьова Т.О.

Присутні відвідали уроки в початковій школі:

- урок навколишнього світу в 2-у класі на тему: «Архітектура» (Будняк І.А., учитель початкових класів Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №18).

- урок математики в 4-у класі на тему: «Кути. Порівняння кутів» (Федоренко Н.О., учитель початкових класів Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №18).

-урок української мови в 3-у класі на тему: «Речення за метою висловлювання» (Кальчук М.І., заслужений учитель України, учитель початкових класів Обухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, автор програм та підручників «Українська мова»).

У середній ланці були проведені уроки:

- урок навколишнього світу в 5-у класі на тему: «Вогонь» (Колечко Н.К., учитель фізики Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №18, директор ЗОШ №18, автор програм та посібників з фізики та навколишнього світу)

- урок української мови в 6 класі на тему: «НЕ з дієсловами» (Іванова Ю.І., учитель української мови Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №18).

- урок математики в 6-у класі на тему: «Розв’язання рівнянь » (Наумова М.В., учитель математики Херсонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №50, автор програм та посібників з теорії ймовірностей та алгебри).

Під час методичного квесту наші друзі з різних регіонів України поповнили свої методичні скарбниці цікавими ідеями та здобутками. А також було закладено сквер «Росток».

При підведенні підсумків учасники конференції висловили свою думку про те, що, не зважаючи на досить інтенсивну роботу протягом двох днів, вони зовсім не втомилися, а збагатили себе професійним досвідом, отримали безліч позитивних емоцій та нової інформації.

Управління освіти висловлює подяку адміністрації, педагогічному та учнівському колективам за якісно проведену на високому організаційному та методичному рівні науково-практичну конференцію. Бажаємо подальших творчих успіхів!

 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1060
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018