Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Ода юності учнів і мудрості вчителів (свято останнього дзвоника в МЗОШ № 44)
27.05.2017, 19:19

І незчулися як знову травень, знову свято, яке наповнене ніжними спогадами, безмежною вдячністю, щемливим трепетом серця, радістю і смутком, сьогоденням і вічністю – свято останнього дзвоника.

Святково прибраний ґанок школи, пишна паляниця на столі створила атмосферу національної єдності серед присутніх.

У цей радісно-тремтливий день директор школи Ірина Євгенівна Ульянова разом з привітаннями, підсумувала досягнення школи. Традиційно, за успіхи в навчанні, за перемоги в творчих конкурсах багато учнів було відзначено грамотами, дипломами, подяками. Вони посіли почесне місце у «Сузір’ї школи-2017». Особливо приємно було одержати перехідний кубок «Інтелектуальний олімп школи». Його в цьому році «поділили» учні 4-го класу Божко Ігор і 10-го класу Федорович Анастасія.

З теплими словами поздоровлень до дітей, батьків та педагогів звернулася депутат міської ради Веселовська Лариса Ігорівна, яка акцентувала увагу щодо всебічного розвитку молодого покоління, висловила вдячність всім за невтомну працю і постійний творчий пошук за чуйність і щедрість сердець.

Учні школи вітали всіх присутніх патріотичними піснями, танцями та залучили присутніх до флешмобу «Я – Європеєць», адже Україна - повноправний мешканець європейського дому.

Нікого не залишив байдужим виступ одинадцятикласників. Пісня «Все буде добре» та вальс випускників викликали хвилюючі емоції у всіх присутніх.

Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його передзвін виряджає у самостійну життєву дорогу. Хочеться вірити, що їм не забракне сміливості та наполегливості твердо крокувати до обраної цілі, взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни.

Нехай же лунає над світом ода сонячному ранку, дорослому життю, ода юності учнів і мудрості вчителів, ода нашій рідній школі, де ми проводимо найщасливіші роки дитинства.

Педагог-організатор Божко Н.В.

P5260148 P5260230 P5260227P5260192 P5260179 P5260082

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1236
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018