Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Освітяни разом з батьками й владою обговорили питання створення благодійних фондів
16.09.2016, 15:57

15 вересня відбулась нарада керівників навчальних закладів міста за участі заступника міського голови Євгена Шевченка, на якій були присутні представники батьківських комітетів, громадських організацій, засобів масової інформації.

Розглянуто питання дотримання вимог чинного законодавства щодо захисту прав дітей на доступну та безоплатну освіту.

Євген Шевченко подякував усім присутнім за підготовку навчальних закладів до нового навчального року, створення належних умов для забезпечення якісної дошкільної та загальної середньої освіти. Проінформував, що згідно з розпорядженням міського голови діє робоча група з проведення перевірки дотримання вимог чинного законодавства з питань організації харчування, благодійної діяльності та онлайн-черги в освітніх установах (з числа депутатів Миколаївської міської ради та громадських організацій міста), яка реагує на звернення громадян із зазначених вище проблем. За результатами роботи вже здійснено певні заходи.

Проте найбільш актуальним залишається питання благодійної діяльності в навчальних закладах міста.

Ганна Деркач у своєму виступі підкреслила, що керівники навчальних закладів зобов’язані систематично проводити звітування перед батьківською та педагогічною громадськістю про використання благодійних та спонсорських коштів; забезпечити постійне інформування громадськості про надходження та використання благодійних внесків шляхом розміщення відповідних матеріалів на веб-сайтах навчальних закладів; провести відповідну роз'яснювальну роботу серед громадськості щодо заборони примусового стягнення коштів з батьків у вигляді благодійних внесків. Втручання адміністрації та педагогічних працівників у діяльність благодійних фондів і піклувальних рад заборонено. Персональну відповідальність за дотримання вимог законодавства щодо збору благодійних, спонсорських внесків та прозорості їх використання покладено на керівників навчальних закладів. Начальник управління освіти висловила прохання до присутніх стосовно сприяння створенню благодійного фонду в навчальних закладах.

Присутні мали можливість ознайомитися з досвідом роботи громадської організації «Піклувальний фонд гімназії №2», що діє понад 20 років і підтвердив доцільність свого існування.

За підсумками конструктивного обговорення рекомендовано розглянути на загальношкільних батьківських зборах питання створення благодійних фондів у закладах


Додав: kolinko |
Переглядів: 919
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018