Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Панорама ідей «Креативні методи навчання як умова формування у вихованців творчого потенціалу» (БДЮТ Заводський р-н)
06.03.2017, 18:33

Це спосіб колегіального розв’язання проблем, пусковий механізм мобілізації зусиль педагогічного колективу, школа професійної культури. Аби не зміліла творча криниця, педколектив БДЮТ прагне позбавлятися тривіальності щодо форми проведення методичної роботи. Саме тому було проведено панораму досягнень у відділах на тему «Креативні методи навчання як умова формування у вихованців творчого потенціалу».

Мета - подати власний творчий самозвіт педагогів, що атестуються, через призму роботи відділу відповідного напряму, створити колективний і власний портрет особистісного зростання сучасного педагога.

Брали участь чотири творчі майстерні: «Імпресія» (відділ ДУМ), «Гармонія» (музичний відділ) , «Folk Sky» (художньо-естетичний відділ), «Metod Sky» (методичний). Підготовка здійснювалася заздалегідь, а саме: розроблено складові нетрадиційного засідання педради, створено робочі творчі групи, вивчено тематичну літературу, проведено відкриті заняття педагогами, які атестуються, та підготовлено презентації у творчих майстернях.

Під час виступів координатори груп звернули увагу на предметну область (знання предмета, любов до нього, творчість і майстерність, постійний пошук і самоосвіта), на «Я» педагога (самопізнання, саморефлексія, внутрішня система цінностей, життєва позиція, самоповага), на взаємодію з дітьми (здатність до відкритого спілкування, повага, уміння розуміти та сприймати їх такими, якими вони є), а також особисті досягнення (участь у конкурсах, Тижнях передового перспективного досвіду, виступи на педрадах, методичних заходах тощо).

Цей захід виявив стилі роботи у відділах, їхні переваги та недоліки, надала можливість кожному виступаючому попрацювати в режимі власних можливостей і порівняти результати.

Методист БДЮТ Лариса Денисенко


 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 740
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018