Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Педагоги ЗОШ №28 підводили підсумки роботи колективу з формування здоров'язбережувального середовища
11.11.2016, 18:16

Здоров'я нації в наш час розглядається як показник цивілізованості держави, що відбиває соціально - економічне становище суспільства.  У Національній доктрині розвитку освіти України у ХХІ столітті турбота про здоров’я молоді, виховання в неї культури здорового способу життя визначається як одне з пріоритетних завдань. А зберегти та зміцнити здоров’я  школярів  - одна з пріоритетних задач сучасного вчителя. Впровадження в навчально-виховний процес здоров’язберігаючих технологій – виклик сьогодення для кожного з освітян - відкриваючи засідання педагогічної ради школи, зауважила директор ЗОШ № 28 Звоник Віра Іванівна.

У нетрадиційні формі –  сучасного «Педагогічного прайму» – колектив обговорив  найактуальнішу проблему людства - здоров’я.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Масіброда О.В. підтвердила актуальність теми здорового способу життя статистичними показниками, отриманими в результаті аналізу медичних обстежень учнів навчального закладу.

Майстерно використавши інтерактивну вправу «Мікрофон», Олена Василівна довела цінність здоров’я для кожного з присутніх. Оголосила результати анкетування щодо факторів, які впливають на здоров’я дітей та дорослих. Обговорюючи рівні самопізнання педагогів, завуч організувала створення колегами загальношкільного «Колесу життя». Під час виступу Масіброди О.В. було продемонстровано відеозапис опитування батьків стосовно здоров’язберігаючих технологій, які вони спостерігають у навчальному-виховному  процесі закладу. У висловах, що звучали, відслідковувалася тісна співпраця педагогічного колективу та батьків. Батьками відзначено плідну роботу закладу щодо створення комфортних умов перебування дітей в школі.

Вчителі початкових класів  запрошували  своїх колег до студій «Педагогічного прайму», а саме: «Експертної», «Педагогічної майстерні», «Практичного модулю» та «Інформаційного вісника педагогічної діяльності».

 Хорошок Оксана Валеріївна акцентувала увагу вчителів на теоретичних основах педагогічних технологій, Дядюк Галина Григорівна поділилася власними прийомами підвищення мотивації учнів щодо збереження здоров’я, а Старинська Ірина Олександрівна презентувала творчі наробки зі своєї педагогічної діяльності для  створення сприятливих умов реалізації здоров’язберігаючих технологій.

Аналіз практики навчально-виховної роботи в ЗОШ № 28 показав, що вчителі впроваджують інноваційні технології, які  дають дієвий результат.

Працюючи у студії «Практичного модулю», вчителі  Густенко І.В. та Рясна Н.В. продемонстрували на практиці використання здоров’язбережувальних технологій на уроках. В ході засідання, освітяни  всіх кафедр працювали у творчих групах. Результатом плідної роботи педагогів було створення моделі сучасного здорового учня,  сучасного вчителя, який опікується збереженням здоров’я своїх вихованців.

Студія «Експертів» (у складі членів адміністрації школи) узагальнила  рішення колективу. На завершення роботи «Педагогічного прайму» учасники тезово висловили свої думки  щодо формування в учнів стійких моральних ідеалів через виховання потреби в здоровому способі життя.

Нетрадиційна форма проведення педагогічної ради дала змогу узагальнити творчі напрацювання вчителів щодо розвитку життєстійкості та життєздатності учнів, сприяла ефективному професійному зростанню педагогів, які виявляють активність у пошуках шляхів своєї майстерності, визначила можливості, умови та основні напрямки вдосконалення педагогічної діяльності  колективу спрямовані на формування здорового способу життя учнів.

Методична рада школи


 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 844
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018