Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Пишаємось своїми шефами (ЗОШ №57)
06.04.2017, 19:00

Пишаємось своїми шефами - «нібулонівцями»: нове судно «Юрій Макаров» спущено на воду
Сьогодні, 6 квітня, учні, вчителі, адміністрація Миколаївської загальноосвітньої школи № 57 імені Тараса Григоровича Шевченка разом з директором школи Тетяною Іванівною Блакитною взяли участь в урочистій церемонії спуску на воду буксиру «Юрій Макаров»,збудованого на стапелях суднобудівельно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН».

Наші шефи подбали про всі нюанси безпеки перевезення дітей, направивши комфортабельний, сучасний автобус до самісінької будівлі нашої школи.Огортав піднесений настрій усіх учасників такої приємної місії від можливості. Нам особливо хотілось порадіти за своїх знаних наставників, за їх визначний трудовий здобуток.Наші діти неодноразово ставали свідками доленосних подій на «НІБУЛОНі». І все ж, ми ще ніколи не бачили стільки людей на території заводу, де ще хвильку тому йшли напружені активні процеси виробництва.

Спуск судна на воду - приємний фініш, можливість сказати, що справа успішно завершилась. Очі працівників сяяли від щастя, не приховуючи, що для кожного цей момент - незабутній, адже кожен заводчанин вніс свою частку внеску у спільний результат.

Для учнів нашої школи це був найправдивіший урок життя про смисл працелюбства. Адже лише у колективі людина почувається на своєму місці, почувається не просто потрібною, а незамінною, бо її здібності і таланти можуть реалізуватись.

«НІБУЛОН» ніколи не перестає дивувати. І на цей раз також поламав певні стереотипи відносно загальноприйнятих штампів життя-буття. Він організував спуск свого збудованого судна як знакову неординарну подію передовсім тому, що зробив її святом саме тих, хто до нього причетний. Без чиновницьких «гвардійців» та кабінетних «портфеленосців»… І тим не менше, крім працівників підприємства у робочих спецівках, на «хрестинах» новозбудованого судна була велика кількість людей у святкових костюмах і краватках.

Генеральний директор СП «НІБУЛОН» Олексій Опанасович Вадатурський запросив найвідоміших людей суднобудівної галузі Миколаївщини - ветеранів суднобудування, а також педагогів та учнівську молодь. А це ті люди, які по-справжньому вболівають за занепад вітчизняного суднобудування, які вірять, що славу Миколаївщини, як корабельного краю, буде відроджено.

Прес-центр школи
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 919
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018