Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Пишаємося нашим випускником – параолімпійським чемпіоном! (ЗОШ №56)
11.04.2017, 13:52

На запрошення нашого класного керівника Жанни Олександрівни в 10-А клас завітав випускник 2013 року Богдан Гриненко, який є гордістю школи та прикладом в прагненні до перемоги для нинішнього покоління.

Він з дитинства наполегливо працював над собою, займався плаванням, і з кожнім кроком наближався до успіху, хоч цей шлях був нелегким. Та Богдан здолав усі труднощі, щоденно тренувався і, ще навчаючись у школі, отримав звання «майстер спорту», успішно виступав на змаганнях в Україні та за кордоном і здобував нагороди. На шкільному сайті у розділі «Гордість школи» ще в 2012 році були розміщені фото Богдана та його спортивних «трофеїв».

І його візит після закінчення школи сьогодні до нашого класу був не першим. У 2014 році Богдан завітав до нас на виховну годину, розповів про підготовку до змагань світового рівня. Його приклад надихнув нас – ми переконались, що кожна людина має шанс на успіх і повинна за нього боротися.

Богдан Гриненко – параолімпійський чемпіон. На олімпіаді 2016 року в Ріо-де-Жанейро він отримав 3 медалі. Сьогодні ми побачили його нагороди і були у захваті. Він продовжує тренування і разом з цим навчається у Миколаївському Національному університеті кораблебудування. Богдан планує продовжувати навчання надалі – у магістратурі, щоб потім стати тренером з плавання та передати свій досвід і навички підростаючому поколінню.

Ми дуже раді, що Богдан не забуває рідну школу, своїх вчителів, з радістю вітався з директором школи Ольгою Миколаївною, завучем Ларисою Сергіївною, завітав до спортивної зали.

У 2020 році Богдан збирається їхати на олімпіаду до Токіо.

Його потенціал вражає і захоплює нас! Ми бажаємо Богдану успіхів!

Учні 10-А класу ЗОШ № 56

Exif_JPEG_420Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

 

Додав: kolinko |
Переглядів: 901
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018