Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Подяка адміністрації колегіуму та працівникам відпочинкового табору «Барвінок» Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки
16.06.2017, 13:08
Шановний Сергію Михайловичу, висловлюємо велику подяку за гідну організацію проведення відпочинку наших дітей в літньому таборі на базі Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки.
З повагою батьки учня Івана Косенка

Шановний Сергію Михайловичу, дуже дякуємо Вам за такий гарний відпочинок для моєї дитини. Нам дуже все сподобалось. Вже чекаємо наступного року.
З повагою батьки Сторчая Григорія (1-α клас)

Шановні вчителі літнього табору! Щиро вдячні за відпочинок нашої дитини, за той всебічний розвиток кожної маленької особистості, про що так часто говорять у суспільстві! На щастя, у нашій школі це дійсність. А головне, це щастя і радість в очах наших дітей.
Дякуємо. З повагою батьки М. Денищича (3-α клас)

Щиро дякуємо начальнику табору Юхимук Т.П., вчителям і працівникам ММК за чудовий літній табір, який дуже подобається дітям та їх батькам!
Батьки Пастух Катерини (3-β клас)

Щиро дякуємо начальнику табору Юхимук Т.П., всім вчителям і працівникам ММК за чудовий літній табір, який дуже подобається дітям та їх батькам!
Батьки Пастух Катерини (3-β клас)

Шановні вчителі! Дуже дякую за відпочинок моєї дитини! Дуже задоволена! Організація на вищому рівні. Велика увага дітям. Дитина приходе додому весела і щаслива.
З повагою мати А. Петраш (3-α клас)

Шановний Сергію Михайловичу, висловлюємо велику подяку за гідну організацію проведення відпочинку наших дітей в літньому таборі. Нам дуже все сподобалось, наступного року ми обов’язково повернемося.
З повагою батьки Тарана Володимира (2-α клас)

Хочемо висловити слова подяки завідуючій виробництвом Роскошенко Наталі Володимирівні та всім працівникам їдальні. Харчування наших дітей було різноманітне, смачне і поживне.

Батьки 1-го загону
Додав: Electronik |
Переглядів: 1323
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018