Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Полум’я пам’яті в наших серцях (ЗОШ №52)
28.10.2016, 20:44

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу , його значного внеску у визволенні України від німецько-фашистських загарбників, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, посилення турботи про ветеранів війни, утвердження спадкоємності традицій воїнів – переможців нацизму, виховання учнів в дусі ідей захисту України у школі було проведено цикл заходів, присвячених 72-річниці з  дню визволення України від німецько-фашистських загарбників. Традиційно з року в рік напередодні пам’ятного дня працює робота волонтерського загону з привітання ветеранів ІІ світової війни «Школа – ветерану». Учні 7-А. 7-Б класів привітали на дому ветерана  Крісанову Н.А, учні 1-А класу -  Максименко С.Ф., учні 1-Б класу - Редька В.А, Редько О.І.,подарувавши святкові букети та набори соціальної допомоги. Класні керівники 1-х класів , Ганістрат С.В., Урбанська А.В., започаткувала роботу інформаційного вісника з переглядом фільму «Звільнення України»  Протягом тижня учні молодших класів відвідали екскурсії до шкільного Куточка Бойової слави.

У рамках співпраці з громадськими організаціями та освітньо-культурними закладами міста учні 5А, 5-Б класів під керівництвом класних керівників Самойлової Н.Ю., Штунь Д.Ю. силами працівників дитячої бібліотеки № 6 організували бібліотечний урок, присвячений 72- річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників. Учням презентували документальні відео початку Другої світової війни та періоду визволення України, зворушливі факти з життя свідків та учасників цих подій. Діти задавали багато питань, результатом яких стали жваві обговорення.

Учні 11-А класу (класний керівник Велькова В.М.) поринули у минулі часи 1941-1945 р.р.  До їхнього перегляду представлені презентації з цікавими фото; фрагментів фільмів; розповіді про визволення нашого міста; цікаві вікторини, а також учні вступали в дискусію; розповідали про своїх бабусь та дідусів, які були свідками тих подій.

Учні 3,4-х класів запросили на музейний день у школі Музей підпільно-партизанського руху ім. В.Лягіна та прослухали розповідь про подвиги юних героїв Віті Хоменка та Шури Кобера, яка супроводжувалася відеопрезентацією, продовженням героїчної теми став показ мультфільму «Перемога».

Учні 6-А класу взяли участь у святковому концерті в Палаці творчості учні «А пам'ять живе у серцях» та покладанні квітів до меморіалу

Учні 9-А та 10-А класу ( класні керівники Токовенко А.І., Гутовська Т.В.) відвідали екскурсію, присвячену 72-річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, у музеї підпільно-партизанського руху на Миколаївщині ім. В.Лягіна.

Прес-центр школи


 


Додав: kolinko |
Переглядів: 849
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018