Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Робота табору на базі ЗОШ №52
07.06.2017, 17:52

На базі школи вдруге розпочав роботу літній мовний табір “Smile”. Впродовж тижня 40 учнів 2-8 класів покращували знання англійської мови, приймали участь у англійських вікторинах, конкурсах та іграх. Реалізація проекту відбувалася за допомогою Мітасової Г.М., Крісанової Т.В., Федотової В.Г. та студентів-волонтерів Падалки Д.О., Тищенко С.В. Під час роботи було використано різні інтерактивні методики, відео та аудіо-матеріали, та елементи арт-терапії(малювання, оригамі).

Робота у таборі була спланована та включала такі тематичні дні як: «День знайомств», «День фізкультури і спорту», «День англомовної країни», «День юних талантів», «Назустріч канікулам».

Кожного ранку проводилася ранкова зарядка під час якої діти виконували різні веселі вправи англійською мовою, це сприяло оздоровленню дитячого організму та покращенню знань.

Дні було сплановано дуже різноманітно, тому у дітей не було часу нудьгувати. Діти мали змогу проявити себе у різних видах діяльності. Так під час табору вони виконували такі завдання: малювали карту Великобританії, придумували назву своїх загонів та обирали девіз, приймали участь у спортивних змаганнях між загонами,грали в різноманітні ігри, які допомагали подолати мовний бар’єр та підвищити мотивацію до вивчення іноземної мови, також вони удосконалювали навички мовлення в процесі безпосереднього спілкування, збагачували свій словниковий запас під час тематичних днів, також мали змогу проявити себе дуже творчо під час інсценізації казки «Червона шапочка».

Справжньою подією для дітей було закриття мовного табору, коли діти, які приймали участь у казці могли презентувати її своїм однокласникам. Учні мали змогу проявити себе, як справжні актори, вони дуже творчо підійшли до своїх ролей, виготовили костюми та декорації. Учні представили глядачам казку “Little Red Riding Hood”.

Після перегляду вистави усі учні були нагороджені грамотами та сертифікатами.

5 днів у мовному таборі пройшли дуже швидко, усі учні залишились задоволеними, отримали незабутні враження, проявили себе творчо та креативно, повірили у свої сили, та саме головне подолали мовний бар’єр.

Після роботи у мовному таборі, ми можемо зробити такі висновки:

  1. Участь у мовному таборі підвищує мотивацію до вивчення іноземної мови та знімає мовний бар’єр.
  2. Мовні табори – це також і запорука здорового способу життя, так як під час табору діти приймають активну участь у різноманітних іграх.
  3. Мовні табори – це новий підхід до реалізації між предметних зв’язків при вивченні іноземної мови та поглибленого вивчення країнознавчого матеріалу.

Прес-центр школи


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1211
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018