Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Серпнева педагогічна студія в Миколаївській ЗОШ №29
30.08.2016, 16:09
Сучасний освітній лідер упевнений
у правильності своїх ідей, задумів, дій.
Він завжди надихає колектив на успіх,
сприяє його розвитку.
В. Громовий

 


30 серпня у Миколаївській школі № 29 відбулася аналітико – плануюча педагогічна рада на тему: «Підсумки роботи Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 за 2015 -2016 навчальний рік та завдання педагогічного колективу на новий 2016 - 2017 навчальний рік».
Педагогічна рада мала на меті підвести підсумок роботи педагогічного колективу школи на шляху розв’язання проблемної теми на І етапі та накреслити завдання, прийняти план та орієнтацію на розв’язання визначених проблем на новий 2016 - 2017 навчальний рік (ІІ етап вирішення проблемної теми).

 

 


Засідання відкрила директор школи Лариса Анатоліївна Грицюк, яка розповіла про діяльність педагогічного колективу в 2015-2016 навчальному році щодо виконання річного плану роботи закладу і німецько-український проект «Молодь і дебати», над яким школа буде працювати у новому навчальному році. Заступники директора з навчально-виховної роботи Світлана Вікторівна Братошевська та виховної роботи Анна Василівна Силкіна розповіли про необхідність і особливості визначення шляхів покращення результативності навчально – виховного процесу.

 

 


По завершенню доповіді й виступів відбулося обговорення «На шляху до нової української школи». Вчителі були об’єднані у сектори, які характеризували школу сьогодні і школу нового покоління. З презентацією щодо основних положень концепції Нової української школи, зокрема, про ключові компетентності для життя, педагогіку партнерства та способи мотивації вчителя, а також закликала до широкого обговорення концепції керівник МО вчителів природничих дисциплін, вчитель біології та хімії Дибченко Валентина Іванівна.

 

 


У ході засідання педагоги пройшли експрес-тест «Чи готовий вчитель поч. класів до роботи за оновленою програмою»(навчання грамоти, укр. мова, літ. читання, математика), а керівник МО вчителів початкових класів Бикович Наталія Миколаївна повідомила про нововведення, які очікують початкову школу з 1 вересня 2016 року.
Практичний психолог школи Олена Скорохід розповіла про особливості формування компетентного учня на демократичних засадах і реалізацію Всеукраїнського проекту «Демократична школа» у 2016-2017 н.р.

 

 


Інженер з охорони праці Олена Кузнєцова продемонструвала присутнім презентацію стану роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності, протипожежної безпеки, дорожньо – транспортного травматизму за 2015 – 2016 навчальний рік та розповіла про організацію роботи на новий навчальний рік.
На завершення педагогічної ради директор школи ознайомила присутніх з річним та навчальними планами на 2016-2017 н.р., що були прийняті колективом і побажала вчителям вдалого навчального року, нових здобутків, терпіння, затишку у родинах і міцного здоров`я.

 

 

 

 

 

 

 

Методична рада школи

 

 


Додав: надія |
Переглядів: 1532
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018