Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Школа і громада (ЗОШ №29)
26.12.2016, 15:09
Сучасна школа повинна дати учням не тільки певні знання, уміння та навички, але й виховати громадсько-орієнтовану особистість, яка після закінчення школи успішно займе своє місце в житті. Так мікросередовище всередині школи необхідно сполучити з реальною дійсністю навколо школи.

Громадсько-активна школа не відгороджує учнів від реального життя, а включає це життя у свої уроки, позаурочну діяльність, створюючи єдине поле громадського виховання не тільки учнів, але і всіх учасників освітнього процесу.

17 грудня на базі нашої школи працювала школа вихідного дня «Країна Майбутнього 2.0», учасники якої системно впроваджують військово-патріотичне та національно-свідоме виховання. Об’єдналися ГО "Спілка ветеранів інвалідів АТО", Вітовсько-Богоявленська козацька громада, ГО "Родинне дерево Миколаєва», ДЮПР «Блискавка», керівники гуртків станції юних натуралістів.

Чудова група спеціалістів-наставників передавали учнівській молоді, батькам та всім, хто завітав в цей день до школи знання, які потрібні у житті. Сучасну військову підготовку вели воїни АТО, творчий потенціал розкривали профільні спеціалісти зі станції юних натуралістів, козаки надавали знання із національної бойової традиції та звичаєвого права, дітей орієнтували на майбутню професію.
Майстерні життя - це сучасна методологія надання корисних знань, та єднання всіх людей в єдине ціле.

Багато корисного, цікавого дізналися в цей день усі учасники заходу. Батьки відпочили від буденних справ, діти розважились і отримали нові знання, вчителі познайомились з новими людьми, щоб в подальшому співпрацювати для виховання гідних громадян демократичної держави, ім’я якій – Україна!


Додав: school29nik |
Переглядів: 828
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018