Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Соціальний проект «Ти не один» (Клуб юних моряків)
24.03.2017, 14:23

"Милосердям називається така чеснота, завдяки якій любов, що живиться нами до самих себе, переноситься на інших, не пов'язаних з нами узами дружби або спорідненості, і навіть на абсолютно невідомих нам людей, перед якими у нас немає ніяких зобов'язань і від яких ми не сподіваємося нічого отримати і нічого не чекаємо »... Так визначив це поняття англійський філософ, економіст Бернард Мандевіл', що жив на рубежі XVII - XVIII століть.

Пройшли століття, а милосердя і раніше залишається однією з головних людських чеснот. Бути добрим до людей, робити добрі справи, протягнути руку допомоги тим, хто її потребує, - ця заповідь передається людством з покоління в покоління.

І ось зовсім не випадково на початку 2013 року почав свою роботу гурток міського учнівського самоврядування - Клуб «Лідер», вихованці якого почали проведення соціального проекту «Ти не один» Його мета - підтримувати тісний зв'язок з людьми похилого віку, з дітьми, які проходять тривале лікування в лікарнях, з дітьми, що мають обмежені фізичні можливості, в хлопцями, які ростуть без підтримки батьків. Клуб «Лідер» також ставить собі за мету виховання у курсантів поваги, співчуття до оточуючих людей; формування гуманних цінностей; розвиток вміння спілкуватися і допомагати іншим.

У рамках проекту щорічно проводиться виставка-конкурс «Сяйво доброти» та благодійна акція «Подаруй частинку доброти».

Роблячи добрі справи безкорисливо, ми допомагаємо дорослим і дітям, які потребують нашої турботи, поліпшити життя, даруємо їм радість, а значить, міняємо на краще і весь цей світ в цілому. Не можна відкладати добрі справи на потім! Поспішайте робити добро - адже, пройшовши повз, ви вже не зможете повернутися.

Пройти мимо і залишитися байдужим в 2017 році не змогли учнівські, батьківські та педагогічні колективи навчальних закладів міста. А це - 71 колектив! Станція юних натуралістів, Клуб юних моряків з флотилією, ДТДЮ Інгульського району, станція юних техніків, Палац творчості учнів, ДЦ позашкільної роботи Корабельного району ЗОШ №1 ім. О. Ольжича, №3, №4 ім. Молчанова Б.І., №6, №7, №10, №12, №13, №14 ім. Пшеніцина Г.А., №15, №16, №17, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30 , №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37, №39 ім. Ю.І. Макарова, №40, №42, №43, №44, №45, №46, №47, №48, №49, №50 ім. Л. Дивин, №51, №52, №54, №56, №57, №59, №60, №64, №65, гімназії №3, №4, №41, Класичний ліцей, ШМіПР, ММК, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса, економічний ліцей №1, №2, Миколаївський професійний ліцей сфери послуг, Миколаївський професійний промисловий ліцей, Миколаївський професійний суднобудівний ліцей ім. Героя Радянського Союзу В.А. Гречишникова, Миколаївський професійний ліцей будівництва та сфери послуг, Миколаївський промисловий ліцей торгівлі та ресторанного сервісу.

Миколаївські школярі, гімназисти, ліцеїсти збирали іграшки, дитячий одяг, предмети для дитячої гігієни, дитяче харчування, постільну білизну, ковдри, матраци, подушки, рушники, спортивний інвентар, коляски, канцелярські вироби, розвиваючі ігри, книги, сувеніри, зроблені власноруч, і багато іншого.

Всі зібрані благодійні речі вихованці гуртка доставили в Миколаївські спеціалізовані загальноосвітні школи-інтернати №2 і №3, в загальноосвітню школу-інтернат №3 і дитячий будинок в селі Степове.

У цих закладах - практично всі діти з соціальних сімей, багато хто має обмежені фізичні можливості.

Вихованці гуртка «Клуб «Лідер» підготували для «інтернатівців» конкурсні програми, після закінчення яких кожен отримав подарунок. Діти грали в рухливі ігри, учні старших класів розповідали про свої мрії та вподобання, ділилися міркуваннями щодо майбутнього. Директора установ були приємно здивовані великою кількістю гуманітарної допомоги.

Потім курсанти відвідали відділення онкогематології обласної дитячої лікарні, підопічні якої вимагають постійного догляду і лікування. «Лідери» кожній дитині вручили особистий подаруночок, адже, незважаючи на важку хворобу, - це звичайні діти, які мріють і радіють кожній хвилині життя. Маленькі пацієнти таким гостям здивувалися і зраділи. Вони із задоволенням спілкувалися, розглядали подарунки і фотографувалися на пам'ять. Деякі хлопці вже впізнавали нас, адже такий візит відбувається не вперше. Було дуже важко стримувати сльози, дивлячись і слухаючи цих маленьких дітей, які розповідали про свої хвороби. Бажаємо всім хворим дітям якнайшвидшого одужання!

Наступним нас зустрів міський притулок для людей похилого віку та інвалідів. Велике спасибі вихованцям ДТДЮ Інгульського р-ну, які підготували розважальну програму для пенсіонерів!
А потім, разом з персоналом, який займається старими, вихованці КЮМ обійшли всі палати, де кожному вручили подарунки. Пенсіонери, не стримуючи сліз, дякували дітям за їх добру справу і з посмішкою проводжали, бажали і надалі робити тільки добрі справи.

І наостанок ми поїхали в м Вознесенськ, в обласній до обласного центру соціально-психологічної допомоги, де знаходяться матері-одиначки, які потрапили в складні життєві обставини. Працівники закладу надають допомогу і підтримують їх.

Ми також вирішили не залишатися осторонь і допомогти цим жінкам. У центр ми відвезли дитячий одяг, засоби гігієни, іграшки та багато іншого. Сподіваємося: у них все буде добре!

Також в цьому році ми передали речі та іграшки в міський центр соціальних служб для сім'ї та молоді, в подальшому вони будуть передані сім'ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Ми вдячні кожному, хто приєднався до реалізації благодійного проекту «Ти не один», адже саме завдяки вашій допомозі ми змогли подарувати радість і надати допомогу цим людям.

Не варто забувати, що всі ми можемо опинитися на місці людей, які сьогодні потребують нашої допомоги. Допомагайте бабусі перейти дорогу, віддавайте старі речі до притулків, забирайте додому бездомних тварин,  не відвертайтеся від людей.

 Робіть світ кращим, починаючи з себе! Творіть добро - і воно до вас обов'язково повернеться !

Прес-центр закладу
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 723
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018