Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Спілкування з підлітками за методикою форум-театру у Миколаївській ЗОШ № 47
18.05.2017, 08:33

 

Другий рік у нашій школі успішно працює тетральний коллектив «Маска». Він є переможцем районного конкурсу «Світ надії - дивосвіт» та посів ІІ місце на обласному конкурсі-огдяді театральних колективів у квітні 2017 року. За короткий проміжок часу все більше прихильників у творчого колективу завдяки професіоналізму та креативності керівника Вікторії Мельниченко.
Сьгодні театрали спілкувались з підлітками за методикою форум- театру, яка полягає у тому, що після першого перегляду, глядацька аудиторія бере участь в обговоренні побаченого, пропонує варіанти вирішення. Потім відбувається ще кілька переглядів, де глядачі мають можливість в будь-який момент сказати «стоп» і замінити когось із граючих на сцені та запропонувати своє бачення щодо проблеми, яку представляють актори засобами театрального спілкування. Тема обговорення сьогодні: "Тютюнопаління, проблема батьків та дітей, байдужість до чужих проблем у підліковому середовищі".
Таким чином, це дає змогу знайти, зіграти, «прожити» складні життєві ситуації, отримуючи безцінний досвід активної громадянської позиції.
Незважаючи на те, що перший раз наші учні були задіяні у такому заході, але зуміли довести своє життєвовірне відношення до проблеми необхідності здорового способу життя у різних життєвих ситуаціях та його проявах.
Пишаємось вами, майбутнє нашої України!

 


Додав: школа47 |
Переглядів: 1104
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018