Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 78
Гостей: 78
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Тиждень англійської мови в ЗОШ №28
03.03.2017, 16:22

З метою популяризації та активізації вивчення англійської мови, сприяння запровадженню елементів інноваційних технологій навчання і педагогічних систем у навчально-виховний процес, пропаганді та поширенню перспективного педагогічного досвіду, удосконалення знань, умінь та навичок, набутих на уроках англійської мови, розширення словникового запасу учнів та їх світогляду, розвитку творчих здібностей, логічного мислення, виховання любові до рідного краю традиційно у лютому в Миколаївській ЗОШ №28 було проведено тиждень англійської мови.

Кожен день тижня проходив під певним гаслом: «Я – українець!» «Я -патріот своєї школи та держави», «Я - громадянин України», «Талановита нація».

Розпочався тиждень з демонстрації відеоролика «Запрошуємо до України». Учні школи відвідали виставку учнівських творчих робіт з використанням технології скрепбукінгу «My Lovely Family Tree», «Ukrainian Fairy tales», «The world of Gadget».

Майстер - клас з аквагриму (прапори України та Великобританії), плетіння браслетів дружби зі стрічок, розпис на солоному тісті (яскравий алфавіт), виготовлення «School Family Tree» зацікавили учнів, дали можливість виготовити вироби власними руками.

Для восьмикласників проведено телепередачу «Вгадай мелодію», під час якої учні не тільки поглибили свої знання з англійської мови, а й продемонстрували свою обізнаність з жанрами музики, виконавцями популярних пісень. Семикласники проявили креативність у приготуванні і представлені блюд «Меню для закоханих» у кулінарному шоу.

Цікаво та змістовно, з використанням інформаційно-комунікаційних технологій були проведені дебати «Нова освітня програма школи. За і проти», під час яких учні 10 класу показали вміння переконувати, аргументувати, вільно застосовувати англійську мову. Слід зазначити зацікавленість учнів темою, формою та методичними прийомами при проведенні цього заходу .

Різноманітними заходами(кулінарне шоу, прес - реліз, подорожі, конкурси, дебати) були охоплені всі вікові категорії учнів. Діти показували достатні знання та зацікавленість предметом. Протягом тижня проходили інтерактивні перерви «Let’s Dance», конкурс малюнків «Символи моєї Батьківщини», флешмоб «We are Ukrainains», шоу «Україна - це ти», що сприяли вихованню любові до Батьківщини, її символів та традицій.

Справжнім святом творчості і натхнення стало у кінці тижня костюмоване інсценування казок «Ріпка», «Червона шапочка», «Рукавичка» та конкурс талантів «School Vision», під час яких глядачі побачили артистичні здібності учнів і змогли оцінити рівень володіння англійською мовою .

Методична рада школи


Додав: kolinko |
Переглядів: 785
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018