Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Траєкторія професійного розвитку педагогів БДЮТ Заводського району
25.10.2016, 16:27

Наразі основним завданням методичної служби закладу є забезпечення педагогів усім необхідним для професійного самовдосконалення і зростання. Із метою заохочення до самоосвіти, розвитку бажання розширити свої фахові знання, дізнатися щось нове для педагогів БДЮТ організовано різноманітні форми навчання. Оскільки освіта України перебуває в стані організаційного реформування та модернізації, керівники гуртків також докорінно переосмислюють свою роль у навчально-виховному процесі. Своїми нововведеннями педагоги мали змогу поділитися під час науково-практичної конференції «Через творчість педагога – до успіху вихованця».

Під час конференції вдалося відстежити ефективні методичні засоби, які забезпечують найкращий педагогічний результат у роботі з вихованцями.

Про нестандартні форми навчальної діяльності як засіб розвитку творчої активності учнів розповіла методист Денисенко Л.Д., запропонувавши для опрацювання креативні прийоми в дохідливій формі «Конструктор занять». Керівник гуртка «Маленька майстриня» Антонова Г.Г. поділилася досвідом з питання «Нетрадиційні техніки як мотивація до творчості», а педагог Плоха О.В. висвітлила умови створення творчого середовища для розвитку особистості вихованців. Досвідчений і креативний керівник гуртка «Престиж» Юрковський Д.В. зосередився на проблемах співтворчості педагога та вихованця на кожному занятті. Також цікаву й пізнавальну електронну презентацію про сприяння творчому й духовному здоров’ю вихованця на заняттях гуртків туристсько-краєзнавчого відділу підготувала завідувач відділу Осадча К.Г.

За підсумками науково-практичної конференції всі педагоги дійшли висновку, що, працюючи надрозробкою моделей занять, варто намагатися створювати їх на основі оптимального поєднання традиційних, перевірених часом принципів дидактики, зокрема таких, як науковість, відповідність віковим особливостям та інноваційним підходам особистісно зорієнтованого навчання.

Методист БДЮТ Заводського р-ну Лариса Денисенко


 

Додав: kolinko |
Переглядів: 966
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018