Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Участь делегації Академії дитячої творчості та академічного коледжу в роботі Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки
20.03.2017, 19:02

15 березня 2017 року делегація Миколаївської загальноосвітньої спеціалізованої школи мистецтв і прикладних ремесел «Академія дитячої творчості» та Миколаївського муніципального академічного коледжу взяли участь у роботі Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки.

На порядку денному питання впровадження та подальшого розвитку зовнішнього незалежного оцінювання в Україні.

На засіданні виступили: перший заступник міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець, директор Українського центру якості освіти Вадим Карандій, представники рахункової палати та прокуратури України, загальноосвітніх шкіл.

Під час обговорення депутатами Верховної Ради було наголошено про успішність освітньої реформи із запровадження ЗНО в Україні, яку підтримують майже 60% українців.

Інною Совсун було представлено Дорожню карту подальшого розвитку ЗНО в Україні. В ній розглянуто правові, організаційні та методичні аспекти зовнішнього незалежного оцінювання, у тому числі як інструмента вимірювання якості освіти після навчання кожної ступені загальноосвітньої школи.

Проте депутати Верховної Ради наголосили на комплексному дослідженні та вивченні питання на два-три кроки вперед щодо демографічної ситуації в країні, психологічній підготовці, врівноваженості навчального навантаження з різних дисциплін у різних класах, комплексному дослідженню компетентностей.

Булатова Л.Г., директор муніципального академічного коледжу
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 733
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018