Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Участь педагогів ДНЗ №17 у семінарі-практикумі «Розроблення індивідуальної програми розвитку дитини в умовах інклюзивного середовища» в м.Київ
04.04.2017, 17:46

У м. Києві відбувся семінар-практикум «Розроблення індивідуальної програми розвитку дитини в умовах інклюзивного середовища» під керівництвом Інни ЛУЦЕНКО, наукового співробітника лабораторії проблем інклюзивної освіти Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, в якому брала участь практичний психолог ДНЗ № 17 м. Миколаєва Шашлова А.Л.

Під час семінару ознайомилася з нормативно-правовими актами щодо створення індивідуальної програми розвитку, алгоритмом складання ІПР та принципами оцінювання виконання ІПР.

Педагог навчилася визначати конкретні стратегії та тактику навчання і розвитку дитини з особливими освітніми потребами. Під час творчої роботи в команді з педагогами закладів розробляли індивідуальні програми розвитку для дітей з особливими потребами, практично опанували нормативні та методичні аспекти створення індивідуального маршруту розвитку таких дітей.

У ході цікавого і продуктивного спілкування з колегами вона ділилася напрацьованим досвідом роботи з дітьми з особливими освітніми потребами та отримала відповіді на болючі запитання.

Методична рада ДНЗ


 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 883
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018