Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

ЗОШ №26 відсвяткувала 50-річний ювілей
30.11.2016, 21:38

Наша школа – це наша історія. У ній працювала велика педагогічна сім'я, наші старші наставники, люди, які віддавали учням розум, серце і душу. Ми із вдячністю згадуємо тих, хто закладав і формував шкільні традиції, це  вчителі-ветерани педагогічної праці.  Скільки дитячих сердець пройшло через їх турботливі руки, скільки широких шляхів відкрили ці люди для своїх вихованців! 

 Школа –  це насамперед  дух, пам’ять, наступність поколінь. 50 років роботи школи – це  близько 50 тисяч уроків,  близько 100 тисяч шкільних дзвінків, більше 5 тисяч випускників, серед яких 106 медалістів. І всіх ми пам’ятаємо і любимо.

Успіхи наших учнів – це результат роботи всього колективу, який не тільки зберігає кращі традиції школи, а й розвиває та примножує їх.

Наша школа – це світла оселя, у якій завжди панують порядок і затишок.  Сьогодні у школі  активно оновлюється матеріально-технічна база, інтенсивно впроваджуються освітні стандарти нового покоління, інноваційні технології. Колектив працює творчо, з ентузіазмом, створюючи єдиний освітній простір, де реалізується компетентнісно-діяльнісний підхід. Учні та вчителі школи – активні учасники і переможці різноманітних олімпіад, конкурсів, проектів, акцій, змагань, ігор, фестивалів, колективних творчих справ. Наші здобутки стали можливими завдяки глибокому розумінню міською владою, керівництвом, педагогічною спільнотою та батьківською громадськістю. Щира вдячність всім, хто підтримував нашу школу!

Наша школа – це наше сьогодення і наше майбутнє, а яким воно буде, залежить від нас.  Наша школа – це священна домівка, а в ній наша велика шкільна родина. Наша люба школа… Ці слова відлунюють світлим почуттям у кожного з нас. Школа – це світлі класи, списана крейдою дошка, перше кохання, справедливий учитель, батьківські настанови… Єдність сім’ї, громади  та навчального закладу – запорука успіху кожного вихованця й школяра. Саме для них, для дітей, для їхнього життєвого успіху існує школа.

Об’єднаймо ж наші спільні зусилля заради щасливого та надійного майбутнього наших дітей. Нехай шанована буде праця вчителя, нехай дитячі серця горять любов’ю, а батьківська вдячність додає тепла!

Зі святом, з Днем Народження, рідна школо!

Прес-центр школи
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 844
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018