Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2016-2017 н.р.

Звіт директора МЗОШ №19 О. О. Ільїна перед батьками, колективом та громадськістю
01.06.2017, 17:55

Навчальний рік насправді завершується не святом Останнього дзвоника чи державною підсумковою атестацією, а підведенням підсумків цього року. Саме тоді приходить розуміння, скільки всього було зроблено, і скільки ще можна буде зробити в наступному навчальному році.

Традиційно такі підсумки підводить директор Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 19 Олексій Олексійович Ільїн під час звіту перед громадськістю.

Цього року звіт відбувся 1 червня в актовій залі нашої школи. На звіті були присутні представники батьківських комітетів класів та педагогічний колектив школи. Всього 127 чоловік.

Олексій Олексійович доповів про результативність навчання у 2016/2017 н.р., досягнення учнів у предметних олімпіадах, в інтелектуальних, спортивних, військово-патріотичних змаганнях та конкурсах. Повідомив про зміцнення та модернізацію матеріально-технічної бази закладу, а також окреслив цілі та завдання на наступний навчальний рік.

Слова подяки пролунали на адресу директора школи від Колесник Злати, переможця ІІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з німецької мови, вчителя російської мови і літератури Грищенко Наталі Григорівни, батьків - Барикіної Людмили Сергіївни (1-б клас) і Сердюкової Лариси Валеріївни (11-Б клас).

За підсумками роботи адміністрації, вчительського складу та визнанням батьківської громадськості робота керівника закладу за 2016-2017 навчальний рік була визнана задовільною із матеріальним заохоченням.

Звіт директора за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/0B15ZKZtDdFolMDdHMEhUek1xYk0/view?usp=sharing

Презентація:

Використані для презентації відео


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1423
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018