Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Фінал змагань на першість м. Миколаїв військово-прикладне триборства серед учнів ЗНЗ
30.10.2017, 19:57

На базі Миколаївської загальноосвітньої школи №32 відбувся фінал міських змагань з військово-прикладного триборства в якому прийняли участь 10 команд загальноосвітніх закладів міста серед яких ЗОШ №1, 10, 31, 40, 51, 52, 54, 56, муніципальний колегіум та морській ліцей.

Учасники змагались у таких видах як: стрільба з пневматичної гвинтівки, підтягування та метання гранати Ф-1 на дальність. У кожному з цих видів були виявлені кращі спортсмени: Яковлев Юрій (ЗОШ №56) у стрільбі показав найвищій результат вибив 48 очок із 50 максимальних; Анастасьєв Олександр (ЗОШ №51) підтягнувся 25 разів, на 2 рази випередивши Кухарева Анатолія (ЗОШ №31) та на 3 рази Ливаря Владислава (ММК); Лютий Владислав переміг всіх у метанні, показавши результат 43 метри.

Змагання показали високий рівень підготовки учасників, це свідчить про те, що керівники навчальних закладів міста, педагогічні колективи та вчителі предмета «Захист Вітчизни» приділяють значну увагу питанням підвищення ефективності навчально-тренувальної роботи в спортивних секціях, що в значній мірі сприяє поліпшенню фізкультурно-масової, оздоровчої та навчальної роботи серед учнівської молоді, зміцненню її здоров’я та набуття навичок здорового способу життя.

У підсумку призові місця у загальнокомандному заліку розподілились таким чином: І місце – ЗОШ №51; ІІ місце – морський ліцей; ІІІ місце – ЗОШ №1; Переможцями у загальному індивідуальному заліку стали: І місце - Яковлев Юрій (ЗОШ №56); ІІ місце - Бриксін Владислав (ЗОШ №51); ІІІ місце - Супроткін Тимур (морський ліцей).

Переможці змагань були нагороджені грамотами Управління фізичної культури та спорту Миколаївської міської ради, медалями та грамотами Управління освіти Миколаївської міської ради, цінними подарунками Товариства сприяння обороні України, та вперше команда переможець була нагороджена білетами у кінотеатр «Мультиплекс».

Висловлюємо подяку: директору ЗОШ №32 Кривоноговій Л.В. та вчителю предмету «Захист Вітчизни» ЗОШ №32 Тітову А.М. за підготовку місця проведення змагань; директорам шкіл учасницям змагань Матіюку М.Г., Чайкіній Л.А., Архіповій А.Є., Липуновій Т.Б., Масюті Є.І., Сергієнко О.В., Звонику О.В., Мазур О.М., Січку С.М., Шепель О.Г., за створення умов для підготовки команд; вчителям предмету «Захист Вітчизни» шкіл учасницям Стороженко В.І., Голубицькому Д.В., Матейчику І.О., Левченку А.Г., Шиндеру В.П., Новосельцеву В.І., Синельнику В.М., Кирилко А.І., Загоськіну О.В., за відповідну підготовку юнаків; Товариству сприяння обороні України, управлінню фізичної культури та спорту, кінотеатру «Мультиплекс» за сприяння у активізації військово-патріотичної, військово-спортивної та фізкультурно-масової роботи серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів м. Миколаїв

6 7 5 4 1

Додав: kolinko |
Переглядів: 1354
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018