Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Гурток образотворчого мистецтва «Натхнення» звітував для присвоєння почесного звання «Зразковий художній колектив» (БДЮТ Заводського району)
11.11.2017, 15:18

У Будинку творчості Заводського району працювала обласна оглядова комісія з оцінки рівня майстерності гуртка образотворчого мистецтва «Натхнення» під керівництвом Коляди Тетяни Павлівни.

Ця подія стала справжнім святом для творчого колективу, можливістю продемонструвати наробки своїх талановитих вихованців. Адже гурток плідно працює вже 19 років, має високий художній рівень та чимало нагород у різноманітних мистецьких заходах різних рівнів. Впродовж свого існування колектив об’єднав сотні юних талантів, ціле покоління молоді, яке за покликом серця і душі відроджує та примножує художню спадщину українського народу. Талановиті випускники гуртка навчалися і нині навчаються у середньо-спеціальних та вищих навчальних закладах художнього напряму. Особливо приємно зазначити те, що колишня вихованка гуртка «Натхнення» Лиманська Аліна зараз працює у нашому закладі і керує гуртком образотворчого мистецтва «Веселка». Вона дуже зворушливо привітала свою колегу і наставника, подякувала за любов до своєї справи, яка надихає на творче зростання.

Як відомо, успіх дітей у колективі залежить від викладача, який володіє професійними знаннями і вміло застосовує їх в навчально-виховному процесі. Саме таким педагогом є Тетяна Павлівна Коляда – незмінний керівник гуртка «Натхнення». Для неї творчість - спалах душі, а навчати дітей створювати прекрасне – покликання.

Члени комісії та гості закладу мали можливість ознайомитися з роботами вихованців гуртка, представлених на виставці. Неймовірно яскраві і талановиті вироби виконані у різних художніх техніках: графічні, живописні, техніки розпису по тканині (холодний та гарячий батик), сучасна техніка-подвійний батик. Родзинкою презентації був виступ вихованців хореографічного гуртка «Карамель» з дизайнерськими роботами у техніці «вузликового батику».

Нетрадиційний підхід до навчання Коляда Т.П. застосувала на відкритому занятті за темою: «Повернімо картині життя!». Діти за допомогою ігрових ситуацій показали теоретичні знання (змагалися групами, вирішували кросворди, за допомогою Шерлока Холмса і Доктора Ватсона провели справжнє розслідування, відкрили сундук та знайшли зниклі картини), а потім продемонстрували рівень своєї майстерності у практичній частині заняття, де було необхідно реставрувати роботи. Таке нестандартне заняття цінне своєю оригінальністю, розвиваючим і виховним ефектами.

Комісія переглянула звіт творчого колективу «Натхнення», проаналізувала стан навчально-виховної роботи, творчої, культурно-освітньої діяльності та дійшла висновку підтримати пропозицію про присвоєння почесного звання «Зразковий художній колектив».

Щиро вітаємо вихованців та їх керівника, бажаємо нових успіхів та творчих злетів і перемог! Ви молодці! Ми пишаємося вами!

Методист БДЮТ Заводського р-ну Оксана Молчанова

DSC04371 DSC04373DSC04374

Додав: kolinko |
Переглядів: 1170
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018