Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Лепбук-нова форма організації освітньої діяльності .Робота локації на базі ДНЗ №50
31.08.2017, 18:24

23 серпня 2017р. дошкільний навчальний заклад №50 «Дельфін» радо зустрічав учасників триденного освітнього фестивалю Mykolaiv EdFest «Освіта Миколаєва: кращі практики, перспективи розвитку, кроки до успіху». В роботі локації взяли участь 28 педагогів: завідувачі ДНЗ, вихователі-методисти, вчителі початкових класів, вихователі дошкільних навчальних закладів.

Сучасні педагоги шукають нові підходи, ідеї, способи навчання, для того щоб відповідати новітнім вимогам, що пред'являються до освіти і виховання дошкільнят. Одним з таких засобів навчання сьогоднішніх дошкільнят є лепбук або інтерактивна папка.

Модератором даного заходу була вихователь-методист закладу Бральчук М.Я.

Майстер-клас з теми «Лепбук - як засіб освітньої діяльності дошкільників, розвитку їх пізнавальної активності, самостійності», проведений колективом закладу, познайомив педагогів з технологією використання лепбуків , їх видами , етапами виготовлення , варіантами використання. Плідній роботі учасників заходу сприяли: творча атмосфера ,позитивне, відкрите спілкування, якісна підготовка теоретичних та практичних матеріалів, професійна допомога помічників-консультантів, виставка різноманітних за змістом та способом виготовлення лепбуків .

Учасники майстер-класу з’ясували, що лепбук дає можливість педагогу побудувати діяльність з урахуванням індивідуальних особливостей кожної дитини, створити умови, при яких дитина має змогу самостійно планувати майбутню діяльність; домовлятися з однолітками; розподіляти обов’язки; шукати потрібну інформацію, узагальнювати та систематизувати її; приймати рішення, спираючись на власні знання і вміння. Робота з леп буком розвиває співробітництво і партнерські відносини між сім’єю і дошкільним закладом через спільну творчу діяльність педагогів, дітей, батьків.

Сподіваємося, що кожний учасник отримав поштовх до вироблення авторських ідей і авторських задумів та застосовуватиме дану технологію у своїй педагогічній діяльності.

Адміністрація ДНЗ №50

DSC_8052 DSC_8148 DSC_8193 DSC_8190 DSC_8180 DSC_8177 DSC_8100 DSC_8057 DSC_7997 DSC_7977

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 2054
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018