Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Майбутнє кожної людини в її власних руках! (ДНЗ №101)
03.11.2017, 18:01

Невід'ємною складовою соціалізації сучасної дитини є формування її економічної грамотності. Очевидним є те, що виховання соціально-відповідальних та освічених у фінансовій сфері дітей, робить їх спроможними змінити власне життя та світ довкола на краще, тим самим збільшуючи шанси на успішне й щасливе майбутнє. Чим раніше ми розпочинаємо економічне виховання та економічну освіту дітей, тим усвідомленішими, раціональнішими та розумнішими будуть їх дії та вчинки.

Тому, в ДНЗ №101 «Дружба» в рамках впровадження проекту Програми соціальної та фінансової освіти дітей дошкільного віку від 3 до 6 років «Афлатот» пройшло засідання обласної творчої групи педагогів. Учасниками заходу стали: керівник творчої - методист кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти МОІППО Вареник Тетяна Іванівна, головний інспектор управління освіти Миколаївської міської ради Кузнецова Валентина Петрівна, завідувачі, вихователі-методисти, вихователі, музичні керівники, практичні психологи міста Первомайська, Вознесенська, Южноукраїнська, Вознесенського та Миколаївського району.

Завідувач Мойсеєнко Оксана Володимирівна презентувала діяльність закладу з реалізації завдань Програми «Афлатот». Вихователь другої молодшої групи Іванова Олена Сергіївна провела відкрите заняття, протягом якого малюків супроводжував персонаж на ім’я Афлатунчик. Саме він – веселий та кмітливий спонукав дітей досліджувати, думати, розповідати.

Музичний керівник Тураєва Ліна Анатоліївна представила учасникам музичну розвагу для старших дошкільників, під час якої вони зустрічалися з казковими героями та залюбки оволодівали економічними знаннями.

Практичний психолог Гнатюк Вероніка Василівна, вихователь-методист Нагорна Олена Михайлівна провели ділову гру, показали методи і прийоми, які пояснюють основи бюджетування власних коштів, вчать бути ощадливими та приймати виважені рішення.

До уваги гостей педагоги закладу представили виставку дидактичних ігор виготовлених власноруч та провели презентацію посібників.

Учасники обласної творчої групи відзначили відмінну організацію заходу, побажали натхнення та плідної праці колективу ДНЗ.

Адміністрація закладу

5B8A8302 5B8A8299 5B8A8276 5B8A8412

Додав: kolinko |
Переглядів: 1245
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018