Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Мандрівка оздоровчими стежинами (презентація кращої практики в ДНЗ №82)
30.08.2017, 19:44

23 серпня 2017 р. на базі ДНЗ № 82 відбулася презентація кращої практики для інструкторів фізичної культури, педагогів міста з теми «Використання оздоровчих технологій у фізичному вихованні та психічному здоров’ї дітей».

Робота заходу була побудована таким чином: завідувач ДНЗ № 82 Богун Л.В. ознайомила учасників з візитною карткою дошкільного закладу, нею було представлено педагогічний колектив та визначено пріоритетне завдання санаторного дошкільного закладу – зміцнення фізичного, психічного здоров’я дітей засобами використання оздоровчих технологій.

У теоретичній частині заходу були представлені мультимедійні презентації: вихователем-методистом Алдошиною Л.В. з теми «Сучасна класифікація оздоровчих технологій. Інноваційна розвивально-корекційна технологія М.М.Єфименка» та інструктором фізичної культури Кондратюк Н.Ю. з теми «Корекція, профілактика плоскостопості та правильної постави як основа зміцнення опорно-рухового апарату дітей дошкільного віку»

Практичною частиною заходу було проведення інструктором фізичної культури ДНЗ №82 Кондратюк Н.Ю. кумедних фізкультуринок «Веселі мурахи» за авторською методикою М.Єфименка з дітьми середньої групи (вихователь Дрозд А.О.).

В процесі фіззаняття під час проведення комплексу корекційних вправ для профілактики плоскостопості було використане нестандартне обладнання «Доріжка здоров’я» та різноманітні масажери для стоп. Діти були зацікавлені, фіззаняття було проведено в ігровій формі, де використовувалися основні рухові режими «сидіння», «стояння» та «ходьбовий».

З дітьми старшої групи (інструктором фізкультури Кондратюк Н.Ю., вихователь Хорошко О.М.) була проведена фізкультурна казка «Подорож до морського царства» за авторською методикою М.Єфименка з використанням корекційних вправ для профілактики правильної постави. Протягом всього заняття відбувалось вправляння правильної постави засобами корекційних вправ.

Учасники заходу взяли участь у майстер-класі, який було проведено у фітокуточку на території дошкільного закладу. Інструктором фізичної культури Кондратюк Н.Ю. було показано комплекс вправ дихальної гімнастики «Прогулянка до лісу», у якому гості взяли активну участь. Наприкінці майстер-класу було організовано вживання фіточаю з лікарських рослин.

Для створення атмосфери піднесеного настрою та зняття психічного навантаження практичним психологом Артьоменко І.А. для педагогів було запропоновано взяти участь у майстер-класі з використанням кольоротерапії та пісочної терапії. Також було розкрито вплив кольорів на емоційний стан людини. Сюрпризним моментом стало отримання усіма гостями заходу кольорових сувенірів з ароматами.

Наприкінці заходу було проведено підведення підсумків роботи «Відкритий мікрофон», під час якого учасники відмітили якісну організацію, високий професійний рівень та доброзичливу атмосферу під час презентації кращої практики у дошкільному закладі № 82 санаторного типу

Адміністрація закладу

3 2 1 4 5 6 7 8 10 11 12 13 14

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1265
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018