Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Ми будуємо майбутнє не тільки для нас самих, але і для наших нащадків (ЗОШ №17)
14.12.2017, 15:44

Одним із завдань сучасної шкільної правової освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці правознавства просто неможливо, тому в школі щорічно проводиться тиждень права, який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.

Основною метою тижня було:

- підвищити інтерес учнів до правознавства;

- розширити й поглибити знання та вміння учнів з даного предмету;

- реалізувати на практиці основні принципи особистісно орієнтованого

підходу до навчання;

- створити сприятливі умови для виявлення знань та вмінь учнів у

нестандартних ігрових ситуаціях.

Проведення тижня права спрямовано на те, щоб поглибити знання учнівської молоді про їх права, зазначені в державних документах: зокрема в Конституції України. Цей тиждень - пропаганда, спрямована на всіх громадян нашої держави. А наша маленька «держава» (тобто школа) не стала винятком: було розроблено ряд заходів, що охопили усі ланки освітньої діяльності – від початкової до старшої.

Всеукраїнський тиждень права розпочався відкриттям загальношкільної лінійки, на якій вчитель історії, Артюшенко Світлана Петрівна коротко розповіла про історію започаткування та проведення Всеукраїнського тижня права.

Тиждень права сьогодні вже має статус державного, носить характер національної правової традиції та включає в себе цілу низку заходів, акцій, конкурсів.

Так, в рамках проведення тижня проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій. У школі оформлені стенди, випущенні стіннівки «Всі різні, всі рівні», пройшли конкурси малюнків на тему «Мої права», «Я і суспільство», години спілкування «Мої права, мої обов’язки», «Навіщо потрібні правові знання», круглий стіл «Права людини від шкільних зошитів до реального життя», «Право – утілення добра і справедливості», заочні подорожі по країні правових знань.

Проведено Єдиний день інформування. Загальна декларація прав людини.

Завершився тиждень святом права, на якому звучали вірші на правову тематику у виконанні Гуменюк Олени, Мишеніної Єлизавети, Лукіянчук Аліни, Ярмоленка Романа, лунали пісні у виконанні учнів 5А класу. На свято завітала Богиня Правосуддя – Феміда, вразив фрагмент балету у виконанні Бондаренко Марини. Не залишила байдужими театральна вистава учнів 11А класу, які вдало продемонстрували, що відбувається, якщо не виконувати свої обов’язки.

Протягом усіх заходів тижня, незалежно від віку і складу учасників, лунала стверджувальна думка «Демократична і незалежна Україна неможлива без громадян, які вміють і хочуть захищати свої права та права оточуюючих».

Нехай наші права і свободи починаються з нашого дотримання їх до наших ближніх!

Прес–центр ЗОШ № 17

3._Флешмоб_Дiти_землi_у_виконаннi_5_класу 6 DSC_0065 DSC_0051

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1183
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018